Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Hawana woj.Małopolskie


Aroo12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mamy w planie budowe Hawany chcielibyśmy przed zaczeciem i adaptacja projektu zabaczyć jak wygląda  taki domek na żywo stąd nasza wielka prośba może ktoś z Krakowa lub okolic buduje lub już wykończył i się może pokazać?  ? Dziękujemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. schody na strych zrobiłem w pokoju środkowym po drugiej stronie ściany nośnej. ścianka kolankowa została podniesiona o 25cm i automatycznie dach się podniósł o 25cm,  kąt nachylenia dachu został zwiększony do 35stopni dlatego na strychu można adoptować wszystko... dwa okna dachowe i jest piętro, oczywiście w środku też były zmiany... przede wszystkim powiększyłem łazienkę... pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.02.2020 o 15:45, Marcin1988 napisał:

Strop będziemy mieć drewniany .. żona zechce usunąć któraś ściankę w wiatrołapie :)  reszta bez zmian ;) a u was jak to wyglada ?  W którym miejscu was znajdziemy ? ;)

My bedzięmy  powiększać łazienkę  bo wydaje nam się mała i myślimy o zmianie stropu na prefabrykowany lub drewniany. Marcin 1988 prosimy o kontakt na maila aroobr25@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, owca1974 napisał:

witam. schody na strych zrobiłem w pokoju środkowym po drugiej stronie ściany nośnej. ścianka kolankowa została podniesiona o 25cm i automatycznie dach się podniósł o 25cm,  kąt nachylenia dachu został zwiększony do 35stopni dlatego na strychu można adoptować wszystko... dwa okna dachowe i jest piętro, oczywiście w środku też były zmiany... przede wszystkim powiększyłem łazienkę... pozdrawiam

Owca1974 jesteście na etapie budowy ? budujecie w okolicach Krakowa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...