Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Wybór baterii wannowej


Maurycy22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam budowlańców,

niestety wszystko się kiedyś kończy - tak samo było z moją baterią wannowa. Z dnia na dzień zaczęła cieknąć i niemal zalałem sąsiadów. Szukałem w necie czegoś ze średniej półki w małym budżecie (słabo z kasą przed świętami). Moim faworytem jest ta bateria https://www.lazienkiabc.pl/Bateria-wannowa-Actima-NOBLE-ARAC.4505CR-86550.html

 

Chciałem zapytać prawdziwych majstrów jak oceniacie jej parametry, może polecacie jakieś inne baterię. Czekam na wasze uwagi, propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
Gość Katarzyna

Kompletując wszystkie elementy do swojej łazienki często stoimy przed nie lada wyzwaniem - wybrać wannę czy może kabinę prysznicową. Wiele razy rozmawiałam na ten temat ze swoimi znajomymi oraz obserwowałam wiele wątków na forach budowlanych. Zdecydowana większość z nas wciąż wybiera wannę ze względu na wygodę jaką oferuje. Trudno odpowiedzieć jednoznacznie jaka bateria wannowa będzie idealna ponieważ każdy ma trochę inny gust oraz potrzeby. Pozostaje także kwestia samego montażu gdyż do wyboru mamy baterie natynkową, podtynkową lub stojącą. Jednak najczęściej wybierana jest ta pierwsza ze względów estetycznych. Zresztą wystarczy rzucić okiem na taki produkt jak excellent keria by się o tym szybko przekonać. Warto też zwrócić uwagę na funkcjonalność gdyż możemy z niej korzystać w dwóch trybach - napełniania wanny lub jako prysznic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
  • 8 months later...

Ja stoje przed tym samym wyborem, rozglądałem się za bateriami i stwierdziłem, że jak już kupować to coś porządnego. Możecie podpowiedzieć coś na temat Kohlmana? Nie są najtańsze - https://eralazienki.pl/7-baterie-wannowe choć tutaj na jakiejś promocji, nie wiem jak długo. Pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...