Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Linda


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 weeks later...
  • 1 year later...

Projekt jest piękny. Urzekła nas tu asymetryczna bryła i propozycja wykończenia elewacji. Jestem zdecydowana na ten projekt, jednak mężowi marzy się gabinecik na poddaszu (spokojne odosobnionego od gwaru domowników miejsce do pracy). Ciekawe czy z łatwością można dokonać zmian w projekcie by użytkować choćby malutki pokoik na poddaszu, czy lepiej nie kombinować i szukać dalej projektu już z odpowiednim stropem? Niemniej jednak gratuluję autorowi projektu, domek Linda jest urzekający i funkcjonalny.

Czy ktoś już wybudował ten domek i mógłby podzielić się zdjęciami wybudowanego domku?

Pozdrawiam

Anna Ż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt jest piękny. Urzekła nas tu asymetryczna bryła

 

Przepraszam, chodziło mi oczywiście o symetryczną bryłę a nie asymetryczną.

Symetria według mnie wprowadza taki nie wiem jak to ująć ład...? Jest przyjemna dla mojego oka, marzył mi się właśnie taki domek, który w wersji lustrzanej z zewnątrz wygląda niemalże tak samo :lol:/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
Projekt jest piękny. Urzekła nas tu asymetryczna bryła Przepraszam, chodziło mi oczywiście o symetryczną bryłę a nie asymetryczną. Symetria według mnie wprowadza taki nie wiem jak to ująć ład...? Jest przyjemna dla mojego oka, marzył mi się właśnie taki domek, który w wersji lustrzanej z zewnątrz wygląda niemalże tak samo

czy ktoś już budował ten dom mam kilka pyań odnośnie domu proszę o odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość michał
tak my budujemy ten domek jest piękny i funkcjonalny

chy macie może jakies zdjęcia z realizacji czy mieliście jakieś problemy z którymś z elementów domu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 months later...
Gość Gość

Witam! Czy ktoś myślał w tym projekcie nad wykorzystaniem poddasza na pomieszczenie mieszkalne. Chodzi mi np: o jeszcze 1 pokój?

cześć ja w chwili obecnej mam już wybudowany stan surowy zamknięty tego domu i śmiało można by na stryszku zrobić dodatkowy pokój jest tam pełna wysokość stania a przekroje belek są naprawdę solidne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

Witam! Czy ktoś myślał w tym projekcie nad wykorzystaniem poddasza na pomieszczenie mieszkalne. Chodzi mi np: o jeszcze 1 pokój?

jakbyś miała jakieś pytania to służę pomocą:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Michał

witam, chciałabym poprosić o zdjęcia Państwa stanu surowego zamkniętego, bardzo chciałabym je zobaczyć, gdyż przymierzamy się do zakupu projektu

Proszę o adres email wyślę zdjęcia, jeżeli są jakieś pytania również służę pomocą, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Gość Gość

witam, chciałabym poprosić o zdjęcia Państwa stanu surowego zamkniętego, bardzo chciałabym je zobaczyć, gdyż przymierzamy się do zakupu projektu
Proszę o adres email wyślę zdjęcia, jeżeli są jakieś pytania również służę pomocą, pozdrawiam

Witam chce kupić projekt domu Linda i rozpocząć budowę. Jednak chciałabym jeśli istnieje możliwość zobaczyć jakieś zdjęcia z realizacji Jeśli byłaby taka mozliwość proszę o wysłanie kilku zdjęć na adres michalinachmielewska1@wp.pl Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

witam, chciałabym poprosić o zdjęcia Państwa stanu surowego zamkniętego, bardzo chciałabym je zobaczyć, gdyż przymierzamy się do zakupu projektu
Proszę o adres email wyślę zdjęcia, jeżeli są jakieś pytania również służę pomocą, pozdrawiam

mój adres to monika8064@gmail.com dziękuje serdecznie i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Gość Edyta

Witam chcę rozpocząć budowę domu Linda. Czy znalazłby się ktoś życzliwy kto prześle zdjęcia z budowy i gotowego domu? Byłaby bardzo wdzięczna gdyby była możliwość obejrzenia domu jeśli ktoś buduje w województwie mazowieckim, lubelskim lub świętokrzyskim. Mój mail edytawit@interia.eu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Łukasz

Witam,

 

Jestem na etapie zakupu projektu, a projekt LINDA bardzo nam się spodobał. Prosiłbym, aby ktoś kto buduje już ten dom podesłał mi przykładowe zdjęcia z procesu realizacji

Z góry bardzo dziękuję.

lukasz.sidor@interia.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Małgorzata

Proszę o adres email wyślę zdjęcia, jeżeli są jakieś pytania również służę pomocą, pozdrawiam

Witam.Bradzo  proszę  o  zdjęcia  tego   domku.Przymierzam   się   do   zakupu  tego  projektu.Mój   adres  email.malgorzata-legudzinska@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Witam, chcę rozpocząć budowę domu Linda. Czy znalazłby się ktoś życzliwy, kto prześle zdjęcia z budowy i gotowego domu? Byłabym bardzo wdzięczna gdyby była taka możliwość. Mam jeszcze pytanie czy ktoś orientuje się jaki jest przybliżony koszt budowy takiego domku

  Wszelkie informacje proszę o przesłanie pod adresem: jolka.bryl@o2.pl

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chcę rozpocząć budowę domu Linda. Czy znalazłby się ktoś życzliwy, kto prześle zdjęcia z budowy i gotowego domu? Byłabym bardzo wdzięczna gdyby była taka możliwość. Mam jeszcze pytanie czy ktoś orientuje się jaki jest przybliżony koszt budowy takiego domku   Wszelkie informacje proszę o przesłanie pod adresem: jolka.bryl@o2.pl Z góry dziękuję i pozdrawiam

koszt w moim przypadku to 315 z dzialka za 55 tys i domem pod klucz wysoki standard wykonczenia;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...