Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Monitoring domu


migotka

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialam poruszyc z Wami kwestie bezpieczenstwa. Korzystacie moze w swoich domach z systemow monitoringu? Co raz czesciej slyszy sie o bandytach pladrujacych domy .. a tak pomysleliby dwa razy. Z tego co widzialam w sieci sa roznego rodzaje takich systemow, w najpopularniejszych kamera ip jest ich podstawa dzialania . Nie mam jakiegos ogromnego budzetu dlatego chce znalezc jakis kompromis miedzy jakoscia nagrywanego obrazu, a cena sprzetu. Inna kwestia jest gdzie najlepiej dokonac zakupow .. mi po glowie chodzi Sklep Eltrox.pl w ktorym mozna znalezc calkiem duzy wybor ( dla leniwych link do dzialu kamer ip https://www.eltrox.pl/monitoring/monitoring-ip/kamery-ip.html ) Zastanawiam sie jeszcze czy daloby rade zamontowac taki zestaw na wlasna reke. Moj maz jest z zawodu elektrykiem wiec troche wie na temat kabli i ich polaczen. Macie moze wieksze doswiadczenie w tej kwestii? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego jaki monitoring potrzebujesz i na jak wiele pomieszczeń. Monitoring budynków wcale nie musi być drogi. Nawet z pełną ofertą plan, wycena, montaż, monitoring miesięczne kwoty nie przekraczają 100zł.
Świetne rozwiązania ma firma Konsalnet, polecam się z nimi skonsultować, gdyż będą w stanie odpowiedzieć dokładniej na twoje pytania ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Ja przez długi czas zastanawiałem się nad samodzielnym zamontowaniem wszystkiego, ale ostatecznie zrezygnowałem z tego pomysłu. Montaż monitoringu w wykonała dla nas pewna profesjonalna firma, która na dodatek wszystko dokładnie sprawdziła. Obraz nocny jest bardzo dobry, nie spodziewałem się, że aż tak :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Kostiel napisał:

Ja przez długi czas zastanawiałem się nad samodzielnym zamontowaniem wszystkiego, ale ostatecznie zrezygnowałem z tego pomysłu. Montaż monitoringu w wykonała dla nas pewna profesjonalna firma, która na dodatek wszystko dokładnie sprawdziła. Obraz nocny jest bardzo dobry, nie spodziewałem się, że aż tak :D

 

no tak, lepiej jednak żeby zrobił to ktoś doświadczony. Tak naprawdę najwazniejsze jest rozmieszczenie kamer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 5 months later...
  • 4 weeks later...

Niedawno sam szukałem dobrej firmy specjalizującej się w monitoringu, więc jestem w miarę na bieżąco.
Radziłem się pracowników różnych sklepów z monitoringiem, ale w Blasttech doradzili mi naprawde dobrze. 
Od razu było widać, że znają się na swojej branży i lubią to, co robią. 
https://wroclawmonitoring.pl/uslugi-monitoring-wroclaw/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Hejka, myślimy z mężem czy nie zainstalować u nas w mieszkaniu kamer, na wypadek kradzieży. Mieszkamy w dosyć niebezpieczniej dzielnicy w Warszawie, na parterze i szczerze boimy się, że ktoś nieproszony do nas wejdzie. Będę wdzięczna za polecenie firmy z mojego miasta, która od razu założy nam te kamery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
W dniu 01.11.2017 o 15:08, migotka napisał:

Я хотел поднять с вами вопросы безопасности. Вы используете системы мониторинга в своих домах? Каждый раз, когда слышишь о том, что бандиты грабят дома ... они дважды подумают. Судя по тому, что я видел в сети, существуют разные типы таких систем, в наиболее популярных ip-камерах лежит их принцип работы. У меня нет огромного бюджета, поэтому я хочу найти компромисс между качеством записанного изображения и ценой на оборудование. Другой вопрос, где лучше делать покупки .

 

Przejdź do sklepu internetowego  Secur Global, asortyment jest bardzo dobry, a ceny najkorzystniejsze. Niedawno kupiliśmy od nich monitor do kamery https://securglobal.pl/monitoring-cctv-analogowy/monitory-do-kamer/ Specjaliści tej firmy pomogli wybrać model spełniający nasze wymagania. Możesz również skontaktować się z nimi, pomogą Ci rozwiązać problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

W rzeczywistości obecnie wiele osób instaluje w swoich domach systemy nadzoru wideo. I nie musisz za to płacić firmie ochroniarskiej. Możesz samodzielnie zainstalować kamery i przenieść wszystko na swój komputer. Zrobiłem to w domu.
Do połączenia potrzebowałem specjalnych Sterowników do laptopów Samsunga i znalazłem go tutaj https://driverpack.io/pl/laptops/samsung
DriverPack posiada przyjazny dla użytkownika interfejs i automatyczny system wyszukiwania. To proste, szybkie i wygodne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...