Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Łazienka na półpiętrze. Czy to bezpieczne?


woraf

Rekomendowane odpowiedzi

Łazienka na półpiętrze. Czy to bezpieczne? Witam serdecznie.

Jestem nowa na forum. Bardzo proszę o podpowiedź bardziej doświadczonych.

 

Mamy w planach kupić projekt z garażem dwustanowiskowym, nad którym mąż uparł się zrobić łazienkę (w pokoju nad garażem). A z niej drzwi do suszarni i pralni.

Dom (ukochany Zefirek II) ma poddasze użytkowe, gdzie są 3 pokoje, w tym sypialnia rodziców z łazienką i garderobą. OK.

 

Pozostałe dwa pokoje (jeden powiększony o zaplanowana w projekcie łazienkę, którą mamy właśnie zamiar przenieść na półpiętro) przeznaczone są dla dzieci.

 

BARDZO SIĘ BOJĘ o to, aby dziecko wstając w nocy do łazienki nie spadło po schodach na dół alt

 

Myślałam już o zabezpieczeniach typu półoświetlenie, lampki, drzwiczki, barierki, ale jeżeli zapomni ktoś zamknąć...alt

W nocy każdy jest mniej przytomny niż za dnia. Tym bardziej małe dzieci alt

 

A tych cholernych dwóch schodków z poddasza na półpiętro nijak (podobno) da się zlikwidować alt

 

Już nawet myślałam o tym, aby zrobić właśnie tam sypialnię rodziców z łazienką i garderobą, a w miejscu naszej sypialni właśnie łazienkę dla dzieci.

 

Co o tym myślicie? Proszę o pomoc >>>

 

Czy zrobienie łazienki na półpiętrze nadal będzie mi spędzało sen z powiek w trosce o bezpieczeństwo naszych Skarbów?

 

Będę wdzięczna za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...