Jump to content
Forum dobredomy.pl

J@zzu

Użytkownicy
 • Posts

  11
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

583 profile views

J@zzu's Achievements

Przyjaciel

Przyjaciel (2/3)

0

Reputation

 1. A najlepiej by było jakby udało się nakręcić filmik z przejścia się po domku. Byłbym dozgonnym dłużnikiem. Pozdrawiam i z góry dziękuję.
 2. Ja na dniach będę rozmawiał na ten temat z moim projektantem. Zobaczymy co on wymyśli. A co do pralni to faktycznie będzie dużo mniejsza dlatego planuję tam wnękę prysznicową.
 3. Dlaczego ściana sąsiadująca z kotłownią jest nie do ruszenia ? Wygląda ona na ściankę działową. Przesunięcie jej mogło by rozwiązać problem schodów zabiegowy. Takie jest moje zdanie.
 4. Ja bym też poprosił o jakiś filmik, jakby była taka możliwość.
 5. Powiem szczerze, że nie za bardzo lubię schody zabiegowe dlatego zdecydowałem się na takie ze spocznikiem. Domyślam się, że wystawienie jednego lub dwóch stopni poza obręb ściany bedzie niekomfortowe dla domowników. Ja zamierzam wydłużyć całą konstrukcję w ten sposób, że ściankę działową od kotłowni przesunął bym w gląb niej a pralnie na pietrze zamienił bym na wnękę prysznicową. Dlatego chciałbym poznać dlugość takich schodów.
 6. Witam. Mam pytanie do tych, którzy robili schody ze spocznikiem. O ile wydłuża się sama konstrukcja schodów przy takiej zmianie ?
 7. Super to wygląda. Można jeszcze prosić jakieś foto od drugiej strony
 8. Mam prośbę do budujących Honoratkę II. Jezeli ktoś z Was ma już stan surowy bądź powyżej to czy mógłby się przejść po domku i nakręcić telefonem filmik z rozmieszczeniem pomieszczeń ? Moja żona nie za bardzo ma pogląd na projekt z rzutów 2D i fajnie by było jakby mogła zobaczyć ten rozkład na filmiku. Bedę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam.
 9. Dziękuję. Materiały dotarły. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...