Jump to content
Forum dobredomy.pl

magdak

Użytkownicy
 • Posts

  17
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

magdak last won the day on December 16 2021

magdak had the most liked content!

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

magdak's Achievements

Przyjaciel

Przyjaciel (2/3)

4

Reputation

 1. Aż dech zapiera! Piękna kuchnia! Gratulacje! Czekamy za kolejnymi zdjęciami!
 2. No pięknie, widzę że Wielkanoc już w nowym domku co?
 3. Pięknie, czekamy za druga stroną łazieneczki😉
 4. Piękny granit, czekam za zdjęciami zabudowy kominka, jakiś kamień czy struktura, czy na gładko? Pomysł z deszczówką to świetna sprawa. My od poniedziałku montujemy więźbę na górę. Wszystkiego co najlepsze w Nowym roku dla całej rodziny!!! Rychłego zamieszkania życzymy!!!
 5. No proszę, ekipa za ekipą, fajnie, że jesteście duży krok przed nami, bo jesteśmy ciekawi jak pompa będzie się sprawdzać. My na etapie zalania wieńców i cieśla od wczoraj zaczął obrabiać więźbę dachową. W przyszłym tygodniu zamawiamy okna i styropian na elewację. Cała naprzód!
 6. Ciekawe, ciekawe....niestandardowe....my myślelismy o ,,okienkach" z obu stron...oklepany pomysł a tu taka innowacja...SUPER?
 7. No pięknie, pięknie...podpowiedzi mile widziane. Zazdrościmy takiego etapu, już niedługo zaczynamy MY! pozdrawiamy serdecznie!
 8. Dzięki za bieżące informacje. W październiku wybieramy się ponownie do Zakopca więc z pewnością wjedziemy zobaczyć Wasze postępy. Już zazdrościmy takiego etapu. My wbijamy pierwszą łopatę w połowie września. Pozdrawiamy i czekamy za kolejnymi fotkami. ps. Fajny pomysł na okna bez słupków...
 9. My od września ruszamy z budową Hawany III i zwiększyliśmy salon o dwie szerokości krokwi czyli o 172 cm...salon wtedy będzie dużo większy. Też wydawało nam się, że będzie wąski. Do dzieła!
 10. Gratulacje! Byliśmy u Was na budowie w drodze powrotnej z Zakopanego...pewnie pamiętacie? My od września ruszamy z budową i identyczny kolor okien wybraliśmy...Brawo! Super wyszło to panoramiczne okno w salonie .... chyba ściągniemy pomysł...czekamy za kolejnymi etapami i fotkami. Pozdrawiamy serdecznie, Magda i Sławek
 11. Witam?od września ruszamy z budową Hawanki, mam prośbę, czy jest możliwość podjechania np.w jakiś weekend aby zobaczyć budowę tego pięknego domku w Trójmieście? Wysyłam meila i proszę odpisać magda.kowalik@spoko.pl Pozdrawiam ??
 12. Można wiedzieć, gdzie buduje Pan konkretnie? W środę wracam z Zakopanego i jeżeli nie ma Pan nic przeciwko to podjechalibyśmy z mężem na budowę. Podaję mój nr tel. 502 402 876. Pozdrawiam Magda
 13. Witam Agę i Łukasza! Zamierzamy z mężem zakupić projekt, jesteśmy na etapie załatwiania formalności związanych z budową...gratulacje takiego już zaawansowanego etapu budowy!!!!!! Czy mogę dowiedzieć się gdzie konkretnie budujecie, gdyż często bywam w Jarosławcu ( też zachodniopomorskie) a budować będziemy w kujawsko-pomorskim. Podaję w razie co mój nr tel. 502 402 876, proszę o sms to oddzwonię. Pozdrawiam i trzymam kciuki....Magda z mężem?
 14. magdak

  Hawana 2019

  Gratulacje! Czekam za kolejnymi zdjęciami z etapów budowy!
 15. magdak

  Hawana 2019

  Gratuluje wyboru projektu! Również zamierzamy taki zakupić, proszę o informację gdzie stawiacie Państwo domek ( województwo? miejscowość?) Pozdrawiam, Magda
×
×
 • Create New...