Jump to content
Forum dobredomy.pl

sosimple

Użytkownicy
 • Posts

  10
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

719 profile views

sosimple's Achievements

Przyjaciel

Przyjaciel (2/3)

0

Reputation

 1. Ocieplenie zaciągnięte klejem. Przygotowana podbudowa pod drewnianą elewację.
 2. Elewacja ocieplona i zaciągnięta klejem, przygotowane rusztowanie pod deski.
 3. Minął miesiąc od rozpoczęcia składania domu. Jesteśmy na etapie schnięcia wylewek wewnątrz domu. Kolejny etap to ocieplenie z zewnątrz i przygotowanie elewacji do elementów drewnianych. Wewnątrz jeszcze ocieplenie dachu i zabudowa sufitów, pompa ciepła i parę drobiazgów. Zdjęcia w następnym poście
 4. Koniec trzeciego tygodnia. Stan surowy zamknięty. W przyszłym tygodniu wchodzą instalacje wewnętrzne wodno-kanalizacyjne i może coś jeszcze
 5. Koniec drugiego tygodnia budowy. Mamy instalację elektryczną w całym domu oraz podpięcie do skrzynki, zamontowane rolety zewnętrzne, które będą schowane w elewacji oraz pojawiła się dachówka. W kolejnym etapie pojawią się okna dachowe.
 6. 3 dzień budowy. Niestety pogoda nie dopisuje. Małe okno od frontu zostanie jeszcze wymienione na duże bo nastąpiła pomyłka.
 7. Oktawian II po naszych przeróbkach : brak garażu i wykuszu przy jadalni. Metoda budowy- prefabrykaty. Zdjęcie z 2 dnia budowy.
 8. Oktawian II po małych przeróbkach. Zrezygnowaliśmy z garażu i wykuszu przy jadalni. Zdjęcie z 2 dnia składania prefabrykatów.
×
×
 • Create New...