Jump to content
Forum dobredomy.pl

jolanta

Użytkownicy
 • Posts

  142
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

Everything posted by jolanta

 1. piękna jest ,chyba cała w połysku ,mam takie same hokery tylko szare!A oto mój nowy nabytek dostaliśmy na gwiazdkę !
 2. ja tradycyjnie- wełną isover i jest ok.
 3. na razie nic nie wieje ,ale mam pod oknem jakiś specjalny styropian -tylko nie pamiętam jak się nazywa
 4. nic nie przeszkadza ,okno z projektu klamka jest u góry,nie jak w normalnym oknie.
 5. U mnie schody w jesionie stopnie i podstopnie razem z barierką 8,500zł
 6. kostka brukowa kolorowa
 7. ja teraz żałuję że nie założyłam centralnego odkurzacza ,a hydraulik mi proponował.......... opis domu brzmi cudnie..........
 8. u mnie z tej strony stoi sofa ,telewizor jest na drugiej stronie ,ja proponuje okno zabudować nie jest potrzebne.
 9. http://www.damixmebel.pl/
 10. hmm nie wiem dokładnie o co chodzi ,kuchnia jest cała w zabudowie nie ma wcale wolnej przestrzeni,szafa jest do końca ściany tej od wiatrołapu .
 11. kuchnia u mnie wygląda właśnie tak jak na zdjęciu! zabudowa kuchenna kosztowała nas 18,500 zł,nie mam spiżarni dlatego na tej ścianie jest duzo miejsca i zmiejściła si,ę ta szafa o której marzyłam. a u mnie nadal trwają prace ,ciągle sprzątam ,myję coś ,ciągle coś wykańczamy a siły już brak tak jak finasnów,czekam jeszcze na schody z jesionu to już chyba na koniec pażdziernika będą-ale jest cuuudny domek i mieszka się wspaniale . Kasiu zaglądasz tu jeszcze co u Ciebie?
 12. a u mnie drzwi są tylko zewnętrzne ,nie ma garażu zmieniłam na pokój i jest super!
 13. a gdzie drzwi do kotłowni ? ,zmieniliście coś?
 14. piękny i tak szybko idzie!
 15. szczerze mówiąc zgubiłam się w tych rachunkach,ale koszt na dzień dzisiejszy około 400 tys (,bez działki) a mam już wykończone ,zapłacone za kuchnię ,drzwi wewnętrzne,część mebli kupionych do domu ,brak natomiast elewacji -zrobimy za rok niestety nie starczyło funduszu ,ale i tak jest piękny .
 16. Budynek mam juz odebrany ,zameldowałam się już w nowym domku ,zabudowa do kuchni wybrana (wyszło 18 tys) będzie w połowie lipca ,ogrodzenie już ku końcowi a w środku dalej trwają prace!I wszystko idzie tak powoli pozdrawiam Jola
 17. o matko to skąd on wziął taką cenę ,czekam na kolejną wycenę od innego gościa,.U mnie pierwsza wersja to drewno druga to płyta ,też gięte drzwiczki sztuk 4, zawiasy blum ,szafka w kominie od kominka ,barek jeszcze wzór na górze segmentu tzw korona ,nic wymyślnego a cena szok!
 18. dokumenty zebrane , podpisane do użykowania i 2 maja jadę je zawieżć do nadzoru tam 14 dni poleżą i mam nadzieję że będzie ok. Prace w środku trwają ,mało co idziemy do przodu ,z braku czasu .zabudowy do kuchni nie wybrałam nawet tej drugiej ciągle się zastanawiam .ceny mnie zabijają! Kasiu jeśli to nie tajemnica napisz mi ile zapłaciłaś za zabudowę w kuchni,muszę mieć jakieś porównanie ,U mnie jedna kuchnia wyszła 31tys a druga 26 tys !
 19. piękna ta kuchnia taka podobna do mojej wcześniejszej,ale ja zmieniłam dzisiaj projekt ze względów finansowych , teraz kuchnia moja jest troszkę inna .Kasiu do gminy dokumenty to tylko trzeba wiedzieć nr działki ,ksero mapy ,ja wzięłam mapę z pozwolenia na budowę wypełnia się druk złożyłam i za dwa dni miałam nr domu ,pozdr
 20. jeżeli mas pozwolenie na budowę to w gminie możesz wystąpić o nadanie nr porządkowego domu pozdr
 21. dzisiaj nadano mi numer budynku -mała rzecz a cieszy Kasiu możesz zrobić fotkę swojej zabudowy w kuchni. pozdr
 22. witajcie ! Kasiu czy oddałaś już dom do użytku?Na jakim etapie jesteś?Ja dopiero zaczynam ,kominiarz ,projektant geodeta .Ile to wszystko trwa ?Jakie dokumenty musiałaś zebrać do odbioru? A u mnie powoli wszystko idzie mąż sam wszystko robi a czasu ma niewiele .Ale jakoś idzie .Stolarz był u nas odnośnie schodów w domu no i zastanawiam się czy całe drewniane czy podstopnie zrobić z jasnej jakiejś terakoty lub coś tam podobnego ,podobno wszyscy teraz tak robią no i widziałam zdjęcia całkiem ładnie to wygląda.Jak robicie?
 23. pięknie aż miło popatrzeć !
 24. a oto mój nowy nabytek ,malowanie trwa!!!!!!!
×
×
 • Create New...