ZAMÓW KATALOG
E-BOOK
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ

CHARAKTERYSTYKA

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Klasyczny dom parterowy z czterema sypialniami i dwustanowiskowym garażem. Jeżyna III będzie doskonałym wyborem dla 4-6-osobowej rodziny. Do wnętrza domu prowadzi szeroki podcień, zapewniający ochronę przed wiatrem i deszczem. Duży, wygodny wiatrołap ma miejsce na zabudowane szafy, co pomoże w utrzymaniu porządku w tym pomieszczeniu. W środku domu widać wyraźne rozdzielenie funkcji. Część dzienna zajmuje lewą stronę domu i obejmuje salon połączony z jadalnią i kuchnią. Taras z zewnętrznym kominkiem jest w dużej mierze zadaszony, co pozwoli korzystać z jego uroków nawet w gorszą pogodę. Całość uzupełniają spiżarnia oraz mała łazienka. W strefie prywatnej domowników architekci zaprojektowali cztery ustawne sypialnie i wspólną łazienkę. Projekt dostępny jest w wersji o nieznacznie mniejszej powierzchni użytkowej i innym układzie pokoju dziennego - Jeżyna, oraz w wersji ze strychem do adaptacji - Jeżyna II.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, ściany wewnętrzne parteru z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Strop żelbetowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną klinkierową oraz drewnianą. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

 • Marcin Abramowicz
 • Marta Zaperty-Adamek

KOSZTORYS

CENY UŚREDNIONE
kosztorys ceny uśrednione – jest to opracowanie, w którym ceny materiałów, robocizny i sprzętu zostały przyjęte jako średnie ceny, dostępne w cennikach SEKOCENBUD. Kosztorysy te przedstawiają koszty budowy dla systemu wynajęcia firmy budowlanej, która na zlecenie wybuduje budynek mieszkalny. Zawarte koszty obejmują pełen zakres łącznie z robotami zewnętrznymi, wejściami i tarasem, zgodnie z projektem budowlanym.
CENY PRZY
BUDOWIE METODĄ
GOSPODARCZĄ
kosztorysy dla systemu gospodarczego – opracowanie to przedstawia koszty wybudowania budynku w zakresie wynajęcia ekip budowlanych a także zaangażowania się inwestora w niektóre roboty budowlane i prace zlecone „fachowcom”. W stosunku do cen średnich, ceny te uwzględniają minimalne stawki robocizny, a dla materiałów budowlanych - ceny z 10% rabatem. Zakres kosztów pośrednich (organizacji placu budowy czy kosztów związanych z prowadzeniem firmy budowlanej) oraz zakupu materiałów, został przyjęty na minimalnym poziomie. Koszty te również obejmują pełen zakres robót łącznie z zakresem zewnętrznym.
WERSJA EKONOMICZNA
kosztorys w wersji ekonomicznej – przedstawia koszty tak jak w przypadku metody gospodarczej, czyli minimalne robocizny i kosztów pośrednich. Jednakże w swoim zakresie nie obejmują robót zewnętrznych, oraz materiały opisane w projekcie jak np. dachówka ceramiczna czy izolacja cieplna, stolarka okienna zostały zastąpione materiałami tańszymi dostępnymi na rynku. W zakresie wykończenia elewacji, w kosztorysie tym został przyjęty tynk mineralny (zamiana wykończenia z kamienia czy desek elewacyjnych na tynk mineralny).
Stan surowy
zamknięty
stan surowy zamknięty - to etap budowy, który obejmuje roboty ziemne i fundamentowe, roboty murowe, stropy, konstrukcję i pokrycie dachu. Wykonane są również wylewki betonowe pod posadzki, ścianki działowe oraz wmontowane są okna i drzwi zewnętrzne.
tymczasowy
brak wyceny
tymczasowy
brak wyceny
tymczasowy
brak wyceny
Stan wykończony
Stan wykończony "pod klucz" jest to etap końcowy budowy. Obejmuje elementy stanu surowego zamkniętego oraz dodatkowo: wykończenie ścian i sufitów wraz z ociepleniem dachu, wykonanie elewacji, wykonanie podłóg i posadzek, wykonanie i wykończenie balkonów oraz stolarkę wewnętrzną.
tymczasowy
brak wyceny
tymczasowy
brak wyceny
tymczasowy
brak wyceny
Elementy zewnętrzne
elementy zewnętrzne – dotyczą wejść, podjazdów i tarasów.
tymczasowy
brak wyceny
tymczasowy
brak wyceny
tymczasowy
brak wyceny
Instalacje
instalacje – ich wartość przyjmowana jest szacunkowo, na poziomie 20% wartości robót kosztorysowych w danej wersji wyceny
tymczasowy
brak wyceny
tymczasowy
brak wyceny
tymczasowy
brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają
szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji
przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.

Parametry

POWIERZCHNIA UŻYTKOWA135.9 m²
+ Powierzchnia garażu32.0 m²
Powierzchnia zabudowy235.3 m²
Kubatura netto489.4 m³
Powierzchnia dachu328.0 m²
Kąt nachylenia dachu25°
Wysokość budynku6.6 m
Min. wymiary działki dł.25.60 m
Min. wymiary działki szer.24.10 m
Liczba pokoi4
Liczba łazienek2
Garaż2

Dlaczego warto u nas zamówić projekt?

Do każdego projektu otrzymasz:

 • zestawienie materiałów do stanu surowego
 • zestawienie powierzchni ścian
 • bezpłatną zgodę na zmiany w dokumentacji
 • pakiet energetyczny
 • obrys budynku w skali 1:500 w formacie pdf lub dwg
 • zbiór poradników od producentów materiałów budowlanych
 • teczkę na dokumentację projektową

oraz w zależności od projektu:

 • projekt prefabrykowanej więźby dachowej
 • plan wentylacji mechanicznej

Bezpłatne konsultacje z architektem:

Wszystkie projekty na stronie są wykonane przez architektów z Pracowni Dobre Domy. Możesz bezpośrednio skontaktować się z autorem projektu: email: info@dobredomy.pl / tel. 71 352 04 40

Gwarancja satysfakcji

Jeśli zakupiony projekt nie spełni Twoich oczekiwań, masz 14 dni na jego zwrot i otrzymanie pieniędzy z powrotem lub 90 dni na wymianę na inny projekt.

Najszybsza realizacja zamówienia

Zamówiony projekt wysyłamy w ciągu 24h!*
*nie dotyczy projektów w fazie koncepcji

Bezpłatna wysyłka

Komentarze z forum

2019-05-04 20:59

W dniu 2.05.2019 o 00:30, Gość Marta napisał: Czy mogłabym prosić o przesłanie rysunków szczegółowych na adres : marta.monika.dabrowska@gmail.com? Z góry dziękuję
Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam. 

Dobre Domy

+

2019-05-01 22:30

Czy mogłabym prosić o przesłanie rysunków szczegółowych na adres : marta.monika.dabrowska@gmail.com? Z góry dziękuję :(

Marta

+

2019-01-08 08:42

19 godzin temu, Gość Grzegorz Dzik napisał: Dzień dobry, proszę o przesłanie dokumentów dla projektu Jeżyna III na maila dzik.grzegorz@gmail.com Pozdrawiam
Dzień dobry, projekt Jeżyna III jest nowym projektem w naszej ofercie i jest na etapie koncepcji. Dopiero po złożeniu zamówienia przez pierwszego Klienta rozpoczniemy opracowanie dokumentacji technicznej. Czas oczekiwania od ewentualnego zamówienia wynosi 6-8 tygodni. Wówczas będą dostępne rysunki szczegółowe oraz koszty budowy. Pozdrawiam.

Dobre Domy

+

2019-01-07 13:21

Dzień dobry, proszę o przesłanie dokumentów dla projektu Jeżyna III na maila dzik.grzegorz@gmail.com Pozdrawiam

Grzegorz Dzik

+

2018-11-01 10:40

12 godzin temu, Gość karmako napisał:
Dzień dobry, Dokumentacja techniczna do tego projektu nie jest jeszcze gotowa dlatego nie posiadamy jeszcze szczegółowej wyceny i innych tego typu materiałów. Pozostałe wersje tego projektu: Jeżyna i Jeżyna II są już natomiast gotowe. Mając na uwadze duże podobieństwo wersji Jeżyna do Jeżyny III można przyjąć, że koszt budowy domów według tych projektów będzie podobny. Na dzień dzisiejszy mogę więc przesłać materiały do wersji projektu Jeżyna. W razie zainteresowania proszę o podanie adresu e-mail. Strop, podobnie jak w pozostałych wersjach, będzie żelbetowy. Pozdrawiam
proszę o wysyłkę na karmako@karmako.pl
Dzień dobry, Materiały zostaną przesłane w dniu jutrzejszym. Pozdrawiam

Dobre Domy

+

Twój IP: 54.91.4.56
Komentarz:
Podpis:

Zobacz wszystkie komentarze

Ostatnio oglądane

Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×