ZAMÓW KATALOG
E-BOOK
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ

CHARAKTERYSTYKA

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Jeżyna to idealnie wypośrodkowany dom, wyróżniający się eleganckim i stonowanym stylem. Znakomicie odpowie na potrzeby rodziny 4-6-osobowej. Niezbyt skomplikowana bryła budynku przekryta została wielospadowym dachem w grafitowym kolorze. Elewacje prezentują się lekko i nowocześnie. W środku domu panuje klasyczny podział na trzy strefy. Część dzienną zaproponowano jako otwartą przestrzeń, z przeszklonym salonem, ustawną jadalnią i wygodną kuchnią. Całość uzupełniają niewielka spiżarnia oraz mała łazienka w hallu. Częściowo odizolowana strefa nocna zapewni spokój podczas nauki i wypoczynku. Cztery sypialnie oraz duża łazienka świetnie spełnią potrzeby nawet większej rodziny. Część gospodarcza domu zlokalizowana została od frontu. Składają się na nią kotłownia oraz dwustanowiskowy garaż. Projekt domu dostępny jest w wersji z dachem dwuspadowym - Kalina, w wersji z poddaszem do adaptacji - Jeżyna II, a także w wersji o większej powierzchni użytkowej - Jeżyna III.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop żelbetowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną klinkierową. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

 • Marcin Abramowicz
 • Marta Zaperty-Adamek

KOSZTORYS

CENY UŚREDNIONE
kosztorys ceny uśrednione – jest to opracowanie, w którym ceny materiałów, robocizny i sprzętu zostały przyjęte jako średnie ceny, dostępne w cennikach SEKOCENBUD. Kosztorysy te przedstawiają koszty budowy dla systemu wynajęcia firmy budowlanej, która na zlecenie wybuduje budynek mieszkalny. Zawarte koszty obejmują pełen zakres łącznie z robotami zewnętrznymi, wejściami i tarasem, zgodnie z projektem budowlanym.
CENY PRZY
BUDOWIE METODĄ
GOSPODARCZĄ
kosztorysy dla systemu gospodarczego – opracowanie to przedstawia koszty wybudowania budynku w zakresie wynajęcia ekip budowlanych a także zaangażowania się inwestora w niektóre roboty budowlane i prace zlecone „fachowcom”. W stosunku do cen średnich, ceny te uwzględniają minimalne stawki robocizny, a dla materiałów budowlanych - ceny z 10% rabatem. Zakres kosztów pośrednich (organizacji placu budowy czy kosztów związanych z prowadzeniem firmy budowlanej) oraz zakupu materiałów, został przyjęty na minimalnym poziomie. Koszty te również obejmują pełen zakres robót łącznie z zakresem zewnętrznym.
WERSJA EKONOMICZNA
kosztorys w wersji ekonomicznej – przedstawia koszty tak jak w przypadku metody gospodarczej, czyli minimalne robocizny i kosztów pośrednich. Jednakże w swoim zakresie nie obejmują robót zewnętrznych, oraz materiały opisane w projekcie jak np. dachówka ceramiczna czy izolacja cieplna, stolarka okienna zostały zastąpione materiałami tańszymi dostępnymi na rynku. W zakresie wykończenia elewacji, w kosztorysie tym został przyjęty tynk mineralny (zamiana wykończenia z kamienia czy desek elewacyjnych na tynk mineralny).
Stan surowy
zamknięty
stan surowy zamknięty - to etap budowy, który obejmuje roboty ziemne i fundamentowe, roboty murowe, stropy, konstrukcję i pokrycie dachu. Wykonane są również wylewki betonowe pod posadzki, ścianki działowe oraz wmontowane są okna i drzwi zewnętrzne.
264 000 zł 200 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Stan wykończony
Stan wykończony "pod klucz" jest to etap końcowy budowy. Obejmuje elementy stanu surowego zamkniętego oraz dodatkowo: wykończenie ścian i sufitów wraz z ociepleniem dachu, wykonanie elewacji, wykonanie podłóg i posadzek, wykonanie i wykończenie balkonów oraz stolarkę wewnętrzną.
407 000 zł 302 000 zł 289 000 zł
Elementy zewnętrzne
elementy zewnętrzne – dotyczą wejść, podjazdów i tarasów.
31 000 zł 22 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Instalacje
instalacje – ich wartość przyjmowana jest szacunkowo, na poziomie 20% wartości robót kosztorysowych w danej wersji wyceny
81 400 zł 60 400 zł 57 800 zł

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają
szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji
przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.

Parametry

POWIERZCHNIA UŻYTKOWA127.2 m²
+ Powierzchnia garażu32.0 m²
Powierzchnia zabudowy216.0 m²
Kubatura netto465.5 m³
Powierzchnia dachu299.2 m²
Kąt nachylenia dachu25°
Wysokość budynku6.6 m
Min. wymiary działki dł.23.03 m
Min. wymiary działki szer.24.10 m
Liczba pokoi4
Liczba łazienek2
Garaż2

Dlaczego warto u nas zamówić projekt?

Do każdego projektu otrzymasz:

 • zestawienie materiałów do stanu surowego
 • zestawienie powierzchni ścian
 • bezpłatną zgodę na zmiany w dokumentacji
 • pakiet energetyczny
 • obrys budynku w skali 1:500 w formacie pdf lub dwg
 • zbiór poradników od producentów materiałów budowlanych
 • teczkę na dokumentację projektową

oraz w zależności od projektu:

 • projekt prefabrykowanej więźby dachowej
 • plan wentylacji mechanicznej

Bezpłatne konsultacje z architektem:

Wszystkie projekty na stronie są wykonane przez architektów z Pracowni Dobre Domy. Możesz bezpośrednio skontaktować się z autorem projektu: email: info@dobredomy.pl / tel. 71 352 04 40

Gwarancja satysfakcji

Jeśli zakupiony projekt nie spełni Twoich oczekiwań, masz 14 dni na jego zwrot i otrzymanie pieniędzy z powrotem lub 90 dni na wymianę na inny projekt.

Najszybsza realizacja zamówienia

Zamówiony projekt wysyłamy w ciągu 24h!*
*nie dotyczy projektów w fazie koncepcji

Bezpłatna wysyłka

Komentarze z forum

2019-05-08 06:37

9 godzin temu, Gość Olaf K napisał: Witam. Jestem zainteresowany kupnem projektu Jeżyna. Proszę o przesłanie rysunku szczegółowego oraz zestawienia materiałów na krzystyniak.olaf@gmail.com Dziękuje i pozdrawiam.
Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam. 

Dobre Domy

+

2019-05-07 20:38

Witam. Jestem zainteresowany kupnem projektu Jeżyna. Proszę o przesłanie rysunku szczegółowego oraz zestawienia materiałów na krzystyniak.olaf@gmail.com Dziękuje i pozdrawiam.

Olaf K

+

2019-05-07 07:27

16 godzin temu, Gość Rafał napisał: Witam, jestem zainteresowany projektem domu Jeżyna. Proszę o  przesłanie kosztorysu, rysunku z wymiarami oraz zestawienia materiałów na adres rm_kontakt@wp.pl  Dziękuję i pozdrawiam
Dzień dobry, rysunki szczegółowe oraz zestawienie materiałów zostały wysłane na podany adres. Kosztorysy do naszych projektów są dodatkowo odpłatne. Można zakupić kosztorys do stanu surowego zamkniętego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-surowego/ (w cenie: 74zł + koszty wysyłki), do stanu wykończonego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-wykonczonego/ (w cenie: 305zł + koszty wysyłki). Pozdrawiam. 

Dobre Domy

+

2019-05-06 15:20

Witam, jestem zainteresowany projektem domu Jeżyna. Proszę o  przesłanie kosztorysu, rysunku z wymiarami oraz zestawienia materiałów na adres rm_kontakt@wp.pl  Dziękuję i pozdrawiam

Rafał

+

2019-04-24 12:02

1 godzinę temu, Gość Monika Ł. napisał: Witam, Czy byłaby możliwość wysłania kosztorysu projektowego, rysunku wraz z wymiarami, zestawienia materiałów do projektu Jeżyna i Irys. Zastanawiam się na zakupem i potrzebuję więcej informacji żeby podjąć decyzję. Mój mail monialada@gmail.com
Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam

Dobre Domy

+

Twój IP: 54.242.25.198
Komentarz:
Podpis:

Zobacz wszystkie komentarze

Ostatnio oglądane

Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×