ZAMÓW KATALOG
E-BOOK
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ

CHARAKTERYSTYKA

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Jasmina I to piękny, reprezentacyjny dom parterowy. Klasyczne wykończenie elewacji podkreśla elegancję tego domu. Budynek podzielony jest na dwie części, pomiędzy którymi skrywa się duży, zadaszony taras, z zewnętrznym zapleczem kuchennym i grillem. Do wnętrza domu prowadzi wygodny wiatrołap. Lewe skrzydło domu to duża strefa dzienna, która obejmuje kuchnię z wyspą i spiżarnią, salon z kominkiem, przeszkloną jadalnię oraz oddzielony drzwiami salon telewizyjny. Prawe skrzydło domu to zlokalizowana od frontu część gospodarcza (garaż dwustanowiskowy oraz kotłownia) oraz część prywatna domowników. Warto zauważyć, że ta ostatnia została oddzielona drzwiami od pozostałej części domu. Zapewni to mieszkańcom ciszę i spokój podczas nauki czy odpoczynku. Znajdują się tutaj trzy sypialnie (jedna z garderobą) oraz duża łazienka. Projekt dostępny jest w wersji z nowoczesną elewacją - Ismena, oraz w wersji o większej powierzchni użytkowej - Jasmina II.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków gazobetonowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych lub gazobetonowych. Strop gęstożebrowy oraz lokalnie płyty monolityczne.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, okładziną kamienną oraz okładziną drewnianą. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

 • Tomasz Flak
 • Katarzyna Widurska

KOSZTORYS

CENY UŚREDNIONE
kosztorys ceny uśrednione – jest to opracowanie, w którym ceny materiałów, robocizny i sprzętu zostały przyjęte jako średnie ceny, dostępne w cennikach SEKOCENBUD. Kosztorysy te przedstawiają koszty budowy dla systemu wynajęcia firmy budowlanej, która na zlecenie wybuduje budynek mieszkalny. Zawarte koszty obejmują pełen zakres łącznie z robotami zewnętrznymi, wejściami i tarasem, zgodnie z projektem budowlanym.
CENY PRZY
BUDOWIE METODĄ
GOSPODARCZĄ
kosztorysy dla systemu gospodarczego – opracowanie to przedstawia koszty wybudowania budynku w zakresie wynajęcia ekip budowlanych a także zaangażowania się inwestora w niektóre roboty budowlane i prace zlecone „fachowcom”. W stosunku do cen średnich, ceny te uwzględniają minimalne stawki robocizny, a dla materiałów budowlanych - ceny z 10% rabatem. Zakres kosztów pośrednich (organizacji placu budowy czy kosztów związanych z prowadzeniem firmy budowlanej) oraz zakupu materiałów, został przyjęty na minimalnym poziomie. Koszty te również obejmują pełen zakres robót łącznie z zakresem zewnętrznym.
WERSJA EKONOMICZNA
kosztorys w wersji ekonomicznej – przedstawia koszty tak jak w przypadku metody gospodarczej, czyli minimalne robocizny i kosztów pośrednich. Jednakże w swoim zakresie nie obejmują robót zewnętrznych, oraz materiały opisane w projekcie jak np. dachówka ceramiczna czy izolacja cieplna, stolarka okienna zostały zastąpione materiałami tańszymi dostępnymi na rynku. W zakresie wykończenia elewacji, w kosztorysie tym został przyjęty tynk mineralny (zamiana wykończenia z kamienia czy desek elewacyjnych na tynk mineralny).
Stan surowy
zamknięty
stan surowy zamknięty - to etap budowy, który obejmuje roboty ziemne i fundamentowe, roboty murowe, stropy, konstrukcję i pokrycie dachu. Wykonane są również wylewki betonowe pod posadzki, ścianki działowe oraz wmontowane są okna i drzwi zewnętrzne.
391 000 zł 294 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Stan wykończony
Stan wykończony "pod klucz" jest to etap końcowy budowy. Obejmuje elementy stanu surowego zamkniętego oraz dodatkowo: wykończenie ścian i sufitów wraz z ociepleniem dachu, wykonanie elewacji, wykonanie podłóg i posadzek, wykonanie i wykończenie balkonów oraz stolarkę wewnętrzną.
625 000 zł 455 000 zł 411 000 zł
Elementy zewnętrzne
elementy zewnętrzne – dotyczą wejść, podjazdów i tarasów.
31 000 zł 22 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Instalacje
instalacje – ich wartość przyjmowana jest szacunkowo, na poziomie 20% wartości robót kosztorysowych w danej wersji wyceny
125 000 zł 91 000 zł 82 200 zł

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają
szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji
przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.

Parametry

POWIERZCHNIA UŻYTKOWA162.3 m²
+ Powierzchnia garażu34.1 m²
Powierzchnia zabudowy271.2 m²
Kubatura netto565.1 m³
Powierzchnia dachu364.4 m²
Kąt nachylenia dachu25°
Wysokość budynku5.5 m
Min. wymiary działki dł.28.72 m
Min. wymiary działki szer.28.42 m
Liczba pokoi4
Liczba łazienek2
Garaż2

Dlaczego warto u nas zamówić projekt?

Do każdego projektu otrzymasz:

 • zestawienie materiałów do stanu surowego
 • zestawienie powierzchni ścian
 • bezpłatną zgodę na zmiany w dokumentacji
 • pakiet energetyczny
 • obrys budynku w skali 1:500 w formacie pdf lub dwg
 • zbiór poradników od producentów materiałów budowlanych
 • teczkę na dokumentację projektową

oraz w zależności od projektu:

 • projekt prefabrykowanej więźby dachowej
 • plan wentylacji mechanicznej

Bezpłatne konsultacje z architektem:

Wszystkie projekty na stronie są wykonane przez architektów z Pracowni Dobre Domy. Możesz bezpośrednio skontaktować się z autorem projektu: email: info@dobredomy.pl / tel. 71 352 04 40

Gwarancja satysfakcji

Jeśli zakupiony projekt nie spełni Twoich oczekiwań, masz 14 dni na jego zwrot i otrzymanie pieniędzy z powrotem lub 90 dni na wymianę na inny projekt.

Najszybsza realizacja zamówienia

Zamówiony projekt wysyłamy w ciągu 24h!*
*nie dotyczy projektów w fazie koncepcji

Bezpłatna wysyłka

Komentarze z forum

2019-05-25 21:18

5 godzin temu, Gość Jasmina 1 napisał: Witam,   Jestem zainteresowany projektem Jaśmina I. Proszę o przesłanie zwymiarowanych rzutów, zestawienia materiałów i inne dostępne darmowe opracowania dotyczące projektu na adres odkrywca11@10g.pl   Pozdrawiam
Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam.

Dobre Domy

+

2019-05-25 15:21

Witam, Jestem zainteresowany projektem Jaśmina I. Proszę o przesłanie zwymiarowanych rzutów, zestawienia materiałów i inne dostępne darmowe opracowania dotyczące projektu na adres odkrywca11@10g.pl Pozdrawiam

Jasmina 1

+

2019-05-13 06:47

9 godzin temu, Gość Aneta napisał: witam . Jestem zainteresowana projektem Jasmina 1 . Proszę o przesłanie szczegółowych rysunków  na adres  nefretete72@interia.eu
Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam. 

Dobre Domy

+

2019-05-12 21:16

witam . Jestem zainteresowana projektem Jasmina 1 . Proszę o przesłanie szczegółowych rysunków  na adres  nefretete72@interia.eu

Aneta

+

2019-03-12 13:19

Czy jest gdzieś w województwie łodzkim pobudowany dom Jasmina 1 ? Chętnie bym zobaczyła gdyz jestem zainteresowana projektem .
Ja również jestem zainteresowana obejrzeniem wybudowanego domu Jasmina 1 w województwie łódzkim, bądź wielkopolskim. Bardzo proszę o info jeśli byłaby taka możliwość, mój @ betkowska.trans@gmail.com Pozdrawiam! ;)

Asia B

+

Twój IP: 3.85.10.62
Komentarz:
Podpis:

Zobacz wszystkie komentarze

Ostatnio oglądane

Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×