ZAMÓW KATALOG
E-BOOK
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ

CHARAKTERYSTYKA

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Jarzębina II to duży dom z poddaszem użytkowym i garażem dwustanowiskowym. Na parterze zaprojektowano otwartą strefę dzienną, z salonem połączonym z jadalnią i kuchnią. Umiejscowiona tuż przy kuchni spiżarnia świetnie sprawdzi się jako schowek. Z prawej strony domu zaplanowano łazienkę oraz pokój. Z racji takiego położenia doskonale sprawdzi się on jako zaciszny gabinet lub pokój dla Seniora. Uzupełnienie parteru to dwustanowiskowy garaż oraz kotłownia. Na poddaszu znajdują się cztery sypialnie (jedna z osobną łazienką), pralnia i wspólna łazienka z wyjściem na balkon. Projekt dostępny jest w wersji z innym układem pomieszczeń - Jarzębina IV, oraz w wersjach o mniejszej powierzchni użytkowej i garażem jednostanowiskowym - Jarzębina i Jarzębina III.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe, z bloczków gazobetonowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu g-k. Strop gęstożebrowy oraz w części żelbetowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną drewnianą i klinkierową. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

 • Marcin Abramowicz
 • Marta Zaperty-Adamek

KOSZTORYS

CENY UŚREDNIONE
kosztorys ceny uśrednione – jest to opracowanie, w którym ceny materiałów, robocizny i sprzętu zostały przyjęte jako średnie ceny, dostępne w cennikach SEKOCENBUD. Kosztorysy te przedstawiają koszty budowy dla systemu wynajęcia firmy budowlanej, która na zlecenie wybuduje budynek mieszkalny. Zawarte koszty obejmują pełen zakres łącznie z robotami zewnętrznymi, wejściami i tarasem, zgodnie z projektem budowlanym.
CENY PRZY
BUDOWIE METODĄ
GOSPODARCZĄ
kosztorysy dla systemu gospodarczego – opracowanie to przedstawia koszty wybudowania budynku w zakresie wynajęcia ekip budowlanych a także zaangażowania się inwestora w niektóre roboty budowlane i prace zlecone „fachowcom”. W stosunku do cen średnich, ceny te uwzględniają minimalne stawki robocizny, a dla materiałów budowlanych - ceny z 10% rabatem. Zakres kosztów pośrednich (organizacji placu budowy czy kosztów związanych z prowadzeniem firmy budowlanej) oraz zakupu materiałów, został przyjęty na minimalnym poziomie. Koszty te również obejmują pełen zakres robót łącznie z zakresem zewnętrznym.
WERSJA EKONOMICZNA
kosztorys w wersji ekonomicznej – przedstawia koszty tak jak w przypadku metody gospodarczej, czyli minimalne robocizny i kosztów pośrednich. Jednakże w swoim zakresie nie obejmują robót zewnętrznych, oraz materiały opisane w projekcie jak np. dachówka ceramiczna czy izolacja cieplna, stolarka okienna zostały zastąpione materiałami tańszymi dostępnymi na rynku. W zakresie wykończenia elewacji, w kosztorysie tym został przyjęty tynk mineralny (zamiana wykończenia z kamienia czy desek elewacyjnych na tynk mineralny).
Stan surowy
zamknięty
stan surowy zamknięty - to etap budowy, który obejmuje roboty ziemne i fundamentowe, roboty murowe, stropy, konstrukcję i pokrycie dachu. Wykonane są również wylewki betonowe pod posadzki, ścianki działowe oraz wmontowane są okna i drzwi zewnętrzne.
268 000 zł 214 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Stan wykończony
Stan wykończony "pod klucz" jest to etap końcowy budowy. Obejmuje elementy stanu surowego zamkniętego oraz dodatkowo: wykończenie ścian i sufitów wraz z ociepleniem dachu, wykonanie elewacji, wykonanie podłóg i posadzek, wykonanie i wykończenie balkonów oraz stolarkę wewnętrzną.
469 000 zł 365 000 zł 347 000 zł
Elementy zewnętrzne
elementy zewnętrzne – dotyczą wejść, podjazdów i tarasów.
29 000 zł 23 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Instalacje
instalacje – ich wartość przyjmowana jest szacunkowo, na poziomie 20% wartości robót kosztorysowych w danej wersji wyceny
93 800 zł 73 000 zł 69 400 zł

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają
szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji
przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.

Parametry

POWIERZCHNIA UŻYTKOWA147.0 m²
+ Powierzchnia garażu32.7 m²
+ Pomieszczenie gospodarcze6.7 m²
Powierzchnia zabudowy153.5 m²
Kubatura netto592.7 m³
Powierzchnia dachu244.0 m²
Kąt nachylenia dachu40°
Wysokość budynku8.2 m
Min. wymiary działki dł.18.70 m
Min. wymiary działki szer.22.68 m
Liczba pokoi5
Liczba łazienek3
Garaż2

Dlaczego warto u nas zamówić projekt?

Do każdego projektu otrzymasz:

 • zestawienie materiałów do stanu surowego
 • zestawienie powierzchni ścian
 • bezpłatną zgodę na zmiany w dokumentacji
 • pakiet energetyczny
 • obrys budynku w skali 1:500 w formacie pdf lub dwg
 • zbiór poradników od producentów materiałów budowlanych
 • teczkę na dokumentację projektową

oraz w zależności od projektu:

 • projekt prefabrykowanej więźby dachowej
 • plan wentylacji mechanicznej

Bezpłatne konsultacje z architektem:

Wszystkie projekty na stronie są wykonane przez architektów z Pracowni Dobre Domy. Możesz bezpośrednio skontaktować się z autorem projektu: email: info@dobredomy.pl / tel. 71 352 04 40

Gwarancja satysfakcji

Jeśli zakupiony projekt nie spełni Twoich oczekiwań, masz 14 dni na jego zwrot i otrzymanie pieniędzy z powrotem lub 90 dni na wymianę na inny projekt.

Najszybsza realizacja zamówienia

Zamówiony projekt wysyłamy w ciągu 24h!*
*nie dotyczy projektów w fazie koncepcji

Bezpłatna wysyłka

Komentarze z forum

2019-05-27 06:24

10 godzin temu, Gość saviko2 napisał:
Proszę o dokładniejsze dane projektu w celu uzyskania zgody na budowę w gminie. email: savik.bartek@gmail.com
Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam. 

Dobre Domy

+

2019-05-26 20:04

Godzinę temu, Gość saviko2 napisał: Dzień dobry. Ten projekt spełnia praktycznie wszystkie moje założenia ale miałbym propozycje zmian rozmieszczenia pomieszczeń na piętrze, czy jest możliwość zmiany przeznaczenia pomieszczeń (w tym przypadku łazienkę przerobić na pokój z balkonem a pokój bez balkonu na łazienkę?)
Dzień dobry, tego typu zmiany zalecamy wprowadzić na etapie adaptacji projektu. Pozdrawiam. 
Proszę o dokładniejsze dane projektu w celu uzyskania zgody na budowę w gminie. email: savik.bartek@gmail.com

saviko2

+

2019-05-25 08:32

Godzinę temu, Gość saviko2 napisał: Dzień dobry. Ten projekt spełnia praktycznie wszystkie moje założenia ale miałbym propozycje zmian rozmieszczenia pomieszczeń na piętrze, czy jest możliwość zmiany przeznaczenia pomieszczeń (w tym przypadku łazienkę przerobić na pokój z balkonem a pokój bez balkonu na łazienkę?)
Dzień dobry, tego typu zmiany zalecamy wprowadzić na etapie adaptacji projektu. Pozdrawiam. 

Dobre Domy

+

2019-05-25 07:23

Dzień dobry. Ten projekt spełnia praktycznie wszystkie moje założenia ale miałbym propozycje zmian rozmieszczenia pomieszczeń na piętrze, czy jest możliwość zmiany przeznaczenia pomieszczeń (w tym przypadku łazienkę przerobić na pokój z balkonem a pokój bez balkonu na łazienkę?)

saviko2

+

2018-10-09 07:21

11 godzin temu, Gość pawelsztuk napisał: Dzień dobry. W końcu projekt który jest bardzo zbliżony do moich oczekiwań. Czy dostępny jest dla tego projektu kosztorys, wymiary pomieszczeń oraz charakterystyka energetyczna ? Jeżeli tak proszę przesłanie na adres: pawelsztukowski@gmail.com   Z góry dziękuję i pozdrawiam. Paweł  
Dzień dobry! Projekt Jarzębina II jest nowym projektem w naszej ofercie i jest na etapie koncepcji. Dopiero po złożeniu zamówienia przez pierwszego Klienta rozpoczniemy opracowanie dokumentacji technicznej. Czas oczekiwania od ewentualnego zamówienia wynosi około 8 tygodni. Wówczas będą dostępne rysunki szczegółowe oraz koszty budowy. Pozdrawiam! 

Dobre Domy

+

Twój IP: 18.212.90.230
Komentarz:
Podpis:

Zobacz wszystkie komentarze

Ostatnio oglądane

Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×