ZAMÓW KATALOG
E-BOOK
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ

CHARAKTERYSTYKA

Opis

Nowoczesny projekt Hektor to propozycja idealna dla młodych ludzi, szukających niedużego domu, który wyróżni się z otoczenia i podkreśli ich indywidualność, a zarazem zapewni wygodę i komfort. Uwagę szczególnie zwracają ciekawie ułożona okładzina drewniana oraz płyty włókno-cementowe na elewacjach. Od strony ogrodowej warto zauważyć podwójne okno dachowe, zapewniające piękny efekt wizualny, również wewnątrz domu, oraz doświetlające klatkę schodową. W wiatrołapie zmieści się duża szafa. Hall łączy się przestrzennie z pokojem dziennym, kuchnią i jadalnią. Toaletę zaplanowano pod schodami. Tuż obok kuchni znajduję się wygodna spiżarnia. Na poddaszu architekci zaproponowali trzy pokoje - dwa mniejsze z wyjściami na wspólny balkon, większy z dużą garderobą. Całość uzupełnia wspólna łazienka. Projekt domu Hektor doskonale spełni potrzeby mieszkaniowe 4-5-osobowej rodziny.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków gazobetonowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych lub gazobetonowych, na poddaszu g-k. Strop gęstożebrowy z elementami żelbetowymi.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, płytami włókno-cementowymi (lub kamiennymi) i okładziną drewnianą. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

 • Tomasz Flak
 • Katarzyna Widurska

KOSZTORYS

CENY UŚREDNIONE
kosztorys ceny uśrednione – jest to opracowanie, w którym ceny materiałów, robocizny i sprzętu zostały przyjęte jako średnie ceny, dostępne w cennikach SEKOCENBUD. Kosztorysy te przedstawiają koszty budowy dla systemu wynajęcia firmy budowlanej, która na zlecenie wybuduje budynek mieszkalny. Zawarte koszty obejmują pełen zakres łącznie z robotami zewnętrznymi, wejściami i tarasem, zgodnie z projektem budowlanym.
CENY PRZY
BUDOWIE METODĄ
GOSPODARCZĄ
kosztorysy dla systemu gospodarczego – opracowanie to przedstawia koszty wybudowania budynku w zakresie wynajęcia ekip budowlanych a także zaangażowania się inwestora w niektóre roboty budowlane i prace zlecone „fachowcom”. W stosunku do cen średnich, ceny te uwzględniają minimalne stawki robocizny, a dla materiałów budowlanych - ceny z 10% rabatem. Zakres kosztów pośrednich (organizacji placu budowy czy kosztów związanych z prowadzeniem firmy budowlanej) oraz zakupu materiałów, został przyjęty na minimalnym poziomie. Koszty te również obejmują pełen zakres robót łącznie z zakresem zewnętrznym.
WERSJA EKONOMICZNA
kosztorys w wersji ekonomicznej – przedstawia koszty tak jak w przypadku metody gospodarczej, czyli minimalne robocizny i kosztów pośrednich. Jednakże w swoim zakresie nie obejmują robót zewnętrznych, oraz materiały opisane w projekcie jak np. dachówka ceramiczna czy izolacja cieplna, stolarka okienna zostały zastąpione materiałami tańszymi dostępnymi na rynku. W zakresie wykończenia elewacji, w kosztorysie tym został przyjęty tynk mineralny (zamiana wykończenia z kamienia czy desek elewacyjnych na tynk mineralny).
Stan surowy
zamknięty
stan surowy zamknięty - to etap budowy, który obejmuje roboty ziemne i fundamentowe, roboty murowe, stropy, konstrukcję i pokrycie dachu. Wykonane są również wylewki betonowe pod posadzki, ścianki działowe oraz wmontowane są okna i drzwi zewnętrzne.
214 000 zł 161 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Stan wykończony
Stan wykończony "pod klucz" jest to etap końcowy budowy. Obejmuje elementy stanu surowego zamkniętego oraz dodatkowo: wykończenie ścian i sufitów wraz z ociepleniem dachu, wykonanie elewacji, wykonanie podłóg i posadzek, wykonanie i wykończenie balkonów oraz stolarkę wewnętrzną.
365 000 zł 267 000 zł 242 000 zł
Elementy zewnętrzne
elementy zewnętrzne – dotyczą wejść, podjazdów i tarasów.
14 000 zł 10 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Instalacje
instalacje – ich wartość przyjmowana jest szacunkowo, na poziomie 20% wartości robót kosztorysowych w danej wersji wyceny
73 000 zł 53 400 zł 48 400 zł

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają
szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji
przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.

Parametry

POWIERZCHNIA UŻYTKOWA111.2 m²
+ Powierzchnia garażu19.4 m²
+ Pomieszczenie gospodarcze8.3 m²
Powierzchnia zabudowy120.9 m²
Kubatura netto431.8 m³
Powierzchnia dachu141.2 m²
Powierzchnia dachu płaskiego14.4 m²
Kąt nachylenia dachu40°
Wysokość budynku8.2 m
Min. wymiary działki dł.17.40 m
Min. wymiary działki szer.20.43 m
Liczba pokoi3
Liczba łazienek2
Garaż1

Dlaczego warto u nas zamówić projekt?

Do każdego projektu otrzymasz:

 • zestawienie materiałów do stanu surowego
 • zestawienie powierzchni ścian
 • bezpłatną zgodę na zmiany w dokumentacji
 • pakiet energetyczny
 • obrys budynku w skali 1:500 w formacie pdf lub dwg
 • zbiór poradników od producentów materiałów budowlanych
 • teczkę na dokumentację projektową

oraz w zależności od projektu:

 • projekt prefabrykowanej więźby dachowej
 • plan wentylacji mechanicznej

Bezpłatne konsultacje z architektem:

Wszystkie projekty na stronie są wykonane przez architektów z Pracowni Dobre Domy. Możesz bezpośrednio skontaktować się z autorem projektu: email: info@dobredomy.pl / tel. 71 352 04 40

Gwarancja satysfakcji

Jeśli zakupiony projekt nie spełni Twoich oczekiwań, masz 14 dni na jego zwrot i otrzymanie pieniędzy z powrotem lub 90 dni na wymianę na inny projekt.

Najszybsza realizacja zamówienia

Zamówiony projekt wysyłamy w ciągu 24h!*
*nie dotyczy projektów w fazie koncepcji

Bezpłatna wysyłka

Komentarze z forum

2019-03-23 17:09

W dniu 22.03.2019 o 17:20, Gość Jaro napisał: poproszę o kosztorys na stan surowy wrobcio@interia.pl dziękuję
Dzień dobry, pełne kosztorysy w naszej ofercie są dodatkowo płatne. W załączniku przesyłam zestawienie materiałów. Pozdrawiam. 

Dobre Domy

+

2019-03-22 16:20

poproszę o kosztorys na stan surowy wrobcio@interia.pl dziękuję

Jaro

+

2018-11-29 08:05

16 minut temu, Gość Andrzej napisał: Witam, czy mogę prosić o kosztorysu tego projektu na maila andrzejmorawski11@wp.pl Pozdrawiam
Dzień dobry, w naszej ofercie pełne kosztorysy są dodatkowo odpłatne. Przed zakupem projektu udostępniamy zestawienie materiałów na stan surowy zamknięty. Dzisiaj otrzyma Pan materiały na podany adres email. Pozdrawiam. 

Dobre Domy

+

2018-11-29 07:54

Witam, czy mogę prosić o kosztorysu tego projektu na maila andrzejmorawski11@wp.pl Pozdrawiam

Andrzej

+

2018-09-11 08:14

18 godzin temu, Gość patryk napisał: Witam, czy mogę prosić o przesłanie dokumentacji technicznej oraz kosztorysu tego projektu na maila kaczmarczyk.patryk@gmail.com.
Witam Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym. Pozdrawiam  

Dobre Domy

+

Twój IP: 3.85.10.62
Komentarz:
Podpis:

Zobacz wszystkie komentarze

Ostatnio oglądane

Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×