ZAMÓW KATALOG
E-BOOK
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ

CHARAKTERYSTYKA

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Klasyczny dom z poddaszem użytkowym i dużym, dwustanowiskowym garażem. Na parterze zaplanowano otwartą, wspólną przestrzeń dziennie. Ustawna kuchnia wzbogacona została o niewielką spiżarnię. Z hallu jest przejście do podłużnej łazienki oraz gabinetu z bezpośrednim wyjściem na ogród. Z garażu przechodzi się prosto do kotłowni. Na poddaszu umieszczono cztery wygodne sypialnie (w tym jedna z osobną garderobą i łazienką) oraz łazienkę i pralnię. Projekt dostępny jest w wersji z garażem jednostanowiskowym - Emilia Mała, a także w wersji o większej powierzchni użytkowej - Emilia oraz Emilia II.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe, z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu g-k. Strop gęstożebrowy oraz monolityczny.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okadziną klinkierową i drewnianą. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

 • Marcin Abramowicz
 • Jagoda Gruca

KOSZTORYS

CENY UŚREDNIONE
kosztorys ceny uśrednione – jest to opracowanie, w którym ceny materiałów, robocizny i sprzętu zostały przyjęte jako średnie ceny, dostępne w cennikach SEKOCENBUD. Kosztorysy te przedstawiają koszty budowy dla systemu wynajęcia firmy budowlanej, która na zlecenie wybuduje budynek mieszkalny. Zawarte koszty obejmują pełen zakres łącznie z robotami zewnętrznymi, wejściami i tarasem, zgodnie z projektem budowlanym.
CENY PRZY
BUDOWIE METODĄ
GOSPODARCZĄ
kosztorysy dla systemu gospodarczego – opracowanie to przedstawia koszty wybudowania budynku w zakresie wynajęcia ekip budowlanych a także zaangażowania się inwestora w niektóre roboty budowlane i prace zlecone „fachowcom”. W stosunku do cen średnich, ceny te uwzględniają minimalne stawki robocizny, a dla materiałów budowlanych - ceny z 10% rabatem. Zakres kosztów pośrednich (organizacji placu budowy czy kosztów związanych z prowadzeniem firmy budowlanej) oraz zakupu materiałów, został przyjęty na minimalnym poziomie. Koszty te również obejmują pełen zakres robót łącznie z zakresem zewnętrznym.
WERSJA EKONOMICZNA
kosztorys w wersji ekonomicznej – przedstawia koszty tak jak w przypadku metody gospodarczej, czyli minimalne robocizny i kosztów pośrednich. Jednakże w swoim zakresie nie obejmują robót zewnętrznych, oraz materiały opisane w projekcie jak np. dachówka ceramiczna czy izolacja cieplna, stolarka okienna zostały zastąpione materiałami tańszymi dostępnymi na rynku. W zakresie wykończenia elewacji, w kosztorysie tym został przyjęty tynk mineralny (zamiana wykończenia z kamienia czy desek elewacyjnych na tynk mineralny).
Stan surowy
zamknięty
stan surowy zamknięty - to etap budowy, który obejmuje roboty ziemne i fundamentowe, roboty murowe, stropy, konstrukcję i pokrycie dachu. Wykonane są również wylewki betonowe pod posadzki, ścianki działowe oraz wmontowane są okna i drzwi zewnętrzne.
263 000 zł 182 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Stan wykończony
Stan wykończony "pod klucz" jest to etap końcowy budowy. Obejmuje elementy stanu surowego zamkniętego oraz dodatkowo: wykończenie ścian i sufitów wraz z ociepleniem dachu, wykonanie elewacji, wykonanie podłóg i posadzek, wykonanie i wykończenie balkonów oraz stolarkę wewnętrzną.
421 000 zł 315 000 zł 299 000 zł
Elementy zewnętrzne
elementy zewnętrzne – dotyczą wejść, podjazdów i tarasów.
30 000 zł 22 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Instalacje
instalacje – ich wartość przyjmowana jest szacunkowo, na poziomie 20% wartości robót kosztorysowych w danej wersji wyceny
84 200 zł 63 000 zł 59 800 zł

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają
szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji
przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.

Parametry

POWIERZCHNIA UŻYTKOWA144.9 m²
+ Powierzchnia garażu33.3 m²
+ Pomieszczenie gospodarcze9.6 m²
Powierzchnia zabudowy156.5 m²
Kubatura netto589.7 m³
Powierzchnia dachu250.7 m²
Kąt nachylenia dachu40°
Wysokość budynku8.2 m
Min. wymiary działki dł.18.66 m
Min. wymiary działki szer.22.70 m
Liczba pokoi5
Liczba łazienek3
Garaż2

Dlaczego warto u nas zamówić projekt?

Do każdego projektu otrzymasz:

 • zestawienie materiałów do stanu surowego
 • zestawienie powierzchni ścian
 • bezpłatną zgodę na zmiany w dokumentacji
 • pakiet energetyczny
 • obrys budynku w skali 1:500 w formacie pdf lub dwg
 • zbiór poradników od producentów materiałów budowlanych
 • teczkę na dokumentację projektową

oraz w zależności od projektu:

 • projekt prefabrykowanej więźby dachowej
 • plan wentylacji mechanicznej

Bezpłatne konsultacje z architektem:

Wszystkie projekty na stronie są wykonane przez architektów z Pracowni Dobre Domy. Możesz bezpośrednio skontaktować się z autorem projektu: email: info@dobredomy.pl / tel. 71 352 04 40

Gwarancja satysfakcji

Jeśli zakupiony projekt nie spełni Twoich oczekiwań, masz 14 dni na jego zwrot i otrzymanie pieniędzy z powrotem lub 90 dni na wymianę na inny projekt.

Najszybsza realizacja zamówienia

Zamówiony projekt wysyłamy w ciągu 24h!*
*nie dotyczy projektów w fazie koncepcji

Bezpłatna wysyłka

Komentarze z forum

2019-06-12 13:59

1 godzinę temu, Gość Kasia napisał: Dzień dobry,  będę wdzięczna za przesłanie bardziej szczegółowych materiałów dotyczących tego projektu na adres plutakat@gmail.com. Pozdrawiam
Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres.  Pozdrawiam. 

Dobre Domy

+

2019-06-12 12:01

Dzień dobry,  będę wdzięczna za przesłanie bardziej szczegółowych materiałów dotyczących tego projektu na adres plutakat@gmail.com. Pozdrawiam

Kasia

+

2019-06-04 12:26

24 minuty temu, Gość Robert napisał: Witam serdecznie proszę mi powiedzieć z kąd bierzecie kosztorys metodą gospodarczą bo ceny a w tym kosztorysie sa jakby wzięte ze środkowej wsi gdzies w polsce i toar na wybrakowaniu np brama kosztuje 4500 a mi kazdy wycenia ja na 8000 a o oknach już nie wspomne w okno plascie jak bylem to mnie smiechem zabili za takie ceny. Dom buduje od wrzesnia 2018 a jestem juz na etapie dachu w 2019 roku . Możecie to Państwo jakoś wyjasnić , żeby innych ludzi nie pakować w mine.
Dzień dobry, kosztorys był opracowany w IV kwartale 2017 roku i był aktualny na dzień zakupu projektu. Przez ten okres ceny za materiały wzrosły. Pozdrawiam

Dobre Domy

+

2019-06-04 11:59

Witam serdecznie proszę mi powiedzieć z kąd bierzecie kosztorys metodą gospodarczą bo ceny a w tym kosztorysie sa jakby wzięte ze środkowej wsi gdzies w polsce i toar na wybrakowaniu np brama kosztuje 4500 a mi kazdy wycenia ja na 8000 a o oknach już nie wspomne w okno plascie jak bylem to mnie smiechem zabili za takie ceny. Dom buduje od wrzesnia 2018 a jestem juz na etapie dachu w 2019 roku . Możecie to Państwo jakoś wyjasnić , żeby innych ludzi nie pakować w mine.

Robert

+

2019-05-31 07:15

10 godzin temu, Gość Łukasz napisał:
Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam. 
Witam. Niestety na maila nie otrzymałem żadnych materiałów. Bardzo proszę o ponowne przesłanie. Pozdrawiam
Dzień dobry, podany adres mailowy jest błędny. Materiały zostały wysłane ponownie na adres pawlik0601@gmail.com. Pozdrawiam.

Dobre Domy

+

Twój IP: 54.242.25.198
Komentarz:
Podpis:

Zobacz wszystkie komentarze

Ostatnio oglądane

Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×