ZAMÓW KATALOG
E-BOOK
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ

CHARAKTERYSTYKA

Opis

Projekt domu jednorodzinnego o intrygującej bryle i nowoczesnym wykończeniu. Parter domu to w głównej mierze część dzienna. Przestronny salon połączony jest przestrzennie z jadalnią i otwartą kuchnią, która uzupełniona jest o niewielką spiżarnię. Położony w ustronnym miejscu gabinet świetnie sprawdzi się jako pokój dla Seniora, szczególnie, że tuż obok zlokalizowana została nieduża, ale w pełni funkcjonalna łazienka. Na poddaszu zaprojektowano część prywatną domowników. Trzy spore sypialnie i duża łazienka spełnią oczekiwania 4-5-osobowej rodziny. Dużym udogodnieniem będzie z pewnością wydzielone miejsce na pralnię w łazience oraz garderoba w sypialni Gospodarzy. Projekt dostępny jest w wersji o mniejszej powierzchni użytkowej, bez gabinetu na parterze - Elsa IV oraz w wersjach z innym układem pomieszczeń - Elsa, Elsa II i Elsa III.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków gazobetonowych, ściany wewnętrzne parteru z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Na poddaszu ścianki o konstrukcji lekkiej, gipsowo-kartonowe, wypełnione wełną mineralną. Strop gęstożebrowy oraz żelbetowy monolityczny.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, okładziną kamienną oraz okładziną drewnianą. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną lub cementową.

Autor

 • Tomasz Flak
 • Katarzyna Widurska

KOSZTORYS

CENY UŚREDNIONE
kosztorys ceny uśrednione – jest to opracowanie, w którym ceny materiałów, robocizny i sprzętu zostały przyjęte jako średnie ceny, dostępne w cennikach SEKOCENBUD. Kosztorysy te przedstawiają koszty budowy dla systemu wynajęcia firmy budowlanej, która na zlecenie wybuduje budynek mieszkalny. Zawarte koszty obejmują pełen zakres łącznie z robotami zewnętrznymi, wejściami i tarasem, zgodnie z projektem budowlanym.
CENY PRZY
BUDOWIE METODĄ
GOSPODARCZĄ
kosztorysy dla systemu gospodarczego – opracowanie to przedstawia koszty wybudowania budynku w zakresie wynajęcia ekip budowlanych a także zaangażowania się inwestora w niektóre roboty budowlane i prace zlecone „fachowcom”. W stosunku do cen średnich, ceny te uwzględniają minimalne stawki robocizny, a dla materiałów budowlanych - ceny z 10% rabatem. Zakres kosztów pośrednich (organizacji placu budowy czy kosztów związanych z prowadzeniem firmy budowlanej) oraz zakupu materiałów, został przyjęty na minimalnym poziomie. Koszty te również obejmują pełen zakres robót łącznie z zakresem zewnętrznym.
WERSJA EKONOMICZNA
kosztorys w wersji ekonomicznej – przedstawia koszty tak jak w przypadku metody gospodarczej, czyli minimalne robocizny i kosztów pośrednich. Jednakże w swoim zakresie nie obejmują robót zewnętrznych, oraz materiały opisane w projekcie jak np. dachówka ceramiczna czy izolacja cieplna, stolarka okienna zostały zastąpione materiałami tańszymi dostępnymi na rynku. W zakresie wykończenia elewacji, w kosztorysie tym został przyjęty tynk mineralny (zamiana wykończenia z kamienia czy desek elewacyjnych na tynk mineralny).
Stan surowy
zamknięty
stan surowy zamknięty - to etap budowy, który obejmuje roboty ziemne i fundamentowe, roboty murowe, stropy, konstrukcję i pokrycie dachu. Wykonane są również wylewki betonowe pod posadzki, ścianki działowe oraz wmontowane są okna i drzwi zewnętrzne.
246 000 zł 197 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Stan wykończony
Stan wykończony "pod klucz" jest to etap końcowy budowy. Obejmuje elementy stanu surowego zamkniętego oraz dodatkowo: wykończenie ścian i sufitów wraz z ociepleniem dachu, wykonanie elewacji, wykonanie podłóg i posadzek, wykonanie i wykończenie balkonów oraz stolarkę wewnętrzną.
439 000 zł 344 000 zł 315 000 zł
Elementy zewnętrzne
elementy zewnętrzne – dotyczą wejść, podjazdów i tarasów.
35 000 zł 27 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Instalacje
instalacje – ich wartość przyjmowana jest szacunkowo, na poziomie 20% wartości robót kosztorysowych w danej wersji wyceny
87 800 zł 68 800 zł 63 000 zł

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają
szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji
przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.

Parametry

POWIERZCHNIA UŻYTKOWA129.6 m²
+ Powierzchnia garażu20.7 m²
+ Pomieszczenie gospodarcze5.4 m²
Powierzchnia zabudowy127.3 m²
Kubatura netto508.6 m³
Powierzchnia dachu211.3 m²
Kąt nachylenia dachu40°
Wysokość budynku7.8 m
Min. wymiary działki dł.21.12 m
Min. wymiary działki szer.19.92 m
Liczba pokoi4
Liczba łazienek2
Garaż1

Dlaczego warto u nas zamówić projekt?

Do każdego projektu otrzymasz:

 • zestawienie materiałów do stanu surowego
 • zestawienie powierzchni ścian
 • bezpłatną zgodę na zmiany w dokumentacji
 • pakiet energetyczny
 • obrys budynku w skali 1:500 w formacie pdf lub dwg
 • zbiór poradników od producentów materiałów budowlanych
 • teczkę na dokumentację projektową

oraz w zależności od projektu:

 • projekt prefabrykowanej więźby dachowej
 • plan wentylacji mechanicznej

Bezpłatne konsultacje z architektem:

Wszystkie projekty na stronie są wykonane przez architektów z Pracowni Dobre Domy. Możesz bezpośrednio skontaktować się z autorem projektu: email: info@dobredomy.pl / tel. 71 352 04 40

Gwarancja satysfakcji

Jeśli zakupiony projekt nie spełni Twoich oczekiwań, masz 14 dni na jego zwrot i otrzymanie pieniędzy z powrotem lub 90 dni na wymianę na inny projekt.

Najszybsza realizacja zamówienia

Zamówiony projekt wysyłamy w ciągu 24h!*
*nie dotyczy projektów w fazie koncepcji

Bezpłatna wysyłka

Komentarze z forum

2019-06-12 14:03

3 godziny temu, Gość Michał napisał: Witam, poproszę o dokumentację tego projektu, jeżeli jest taka możliwość. barczyk84@gmail.com
Dzień dobry, materiały zostały wysłane. Pozdrawiam. 

Dobre Domy

+

2019-06-12 10:25

Witam, poproszę o dokumentację tego projektu, jeżeli jest taka możliwość. barczyk84@gmail.com

Michał

+

2019-06-03 06:35

9 godzin temu, Gość Dawid napisał:
ja również poproszę o dokumentację na maila dawid@greators.pl
Dzień dobry, materiały zostały wysłane. Pozdrawiam. 

Dobre Domy

+

2019-06-02 20:54

10 godzin temu, Gość Rafal napisał: Dzień dobry, czy ten projekt jest już dostępny wraz z dokumentacją techniczną? Jeśli tak to czy mógłbym poprosić o przesłanie rysunków szczegółowych na adres rafalur@gmail.com? Czy termin przygotowania kosztorysu na koniec maja (w zasadzie to już) jest nadal aktualny? Pozdrawiam
Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Kosztorysy będą dostępne za około 2 tygodnie. Pozdrawiam.
ja również poproszę o dokumentację na maila dawid@greators.pl

Dawid

+

2019-05-29 06:43

10 godzin temu, Gość Rafal napisał: Dzień dobry, czy ten projekt jest już dostępny wraz z dokumentacją techniczną? Jeśli tak to czy mógłbym poprosić o przesłanie rysunków szczegółowych na adres rafalur@gmail.com? Czy termin przygotowania kosztorysu na koniec maja (w zasadzie to już) jest nadal aktualny? Pozdrawiam
Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Kosztorysy będą dostępne za około 2 tygodnie. Pozdrawiam.

Dobre Domy

+

Twój IP: 54.91.4.56
Komentarz:
Podpis:

Zobacz wszystkie komentarze

Ostatnio oglądane

Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×