ZAMÓW KATALOG
E-BOOK
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ

CHARAKTERYSTYKA

Opis

Projekt domu Delta posiada użytkowe poddasze i został zaprojektowany dla 4-6-osobowej rodziny. Projekt Delta to dom dla osób poszukujących prostej formy w architekturze. Na parterze znajduje się pokój dzienny z bezpośrednim wyjściem do ogrodu, przestrzennie połączony z jadalnią i kuchnią, łazienka oraz pokój gościnny/gabinet. Garaż jednostanowiskowy jest dostępny poprzez pomieszczenie gospodarcze. Na poddaszu znajdują się trzy pokoje oraz przestronna łazienka. Centralnie usytuowany kominek pozwala na wykonanie ogrzewania kominkowego.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

  • Tomasz Flak

KOSZTORYS

CENY UŚREDNIONE
kosztorys ceny uśrednione – jest to opracowanie, w którym ceny materiałów, robocizny i sprzętu zostały przyjęte jako średnie ceny, dostępne w cennikach SEKOCENBUD. Kosztorysy te przedstawiają koszty budowy dla systemu wynajęcia firmy budowlanej, która na zlecenie wybuduje budynek mieszkalny. Zawarte koszty obejmują pełen zakres łącznie z robotami zewnętrznymi, wejściami i tarasem, zgodnie z projektem budowlanym.
CENY PRZY
BUDOWIE METODĄ
GOSPODARCZĄ
kosztorysy dla systemu gospodarczego – opracowanie to przedstawia koszty wybudowania budynku w zakresie wynajęcia ekip budowlanych a także zaangażowania się inwestora w niektóre roboty budowlane i prace zlecone „fachowcom”. W stosunku do cen średnich, ceny te uwzględniają minimalne stawki robocizny, a dla materiałów budowlanych - ceny z 10% rabatem. Zakres kosztów pośrednich (organizacji placu budowy czy kosztów związanych z prowadzeniem firmy budowlanej) oraz zakupu materiałów, został przyjęty na minimalnym poziomie. Koszty te również obejmują pełen zakres robót łącznie z zakresem zewnętrznym.
WERSJA EKONOMICZNA
kosztorys w wersji ekonomicznej – przedstawia koszty tak jak w przypadku metody gospodarczej, czyli minimalne robocizny i kosztów pośrednich. Jednakże w swoim zakresie nie obejmują robót zewnętrznych, oraz materiały opisane w projekcie jak np. dachówka ceramiczna czy izolacja cieplna, stolarka okienna zostały zastąpione materiałami tańszymi dostępnymi na rynku. W zakresie wykończenia elewacji, w kosztorysie tym został przyjęty tynk mineralny (zamiana wykończenia z kamienia czy desek elewacyjnych na tynk mineralny).
Stan surowy
zamknięty
stan surowy zamknięty - to etap budowy, który obejmuje roboty ziemne i fundamentowe, roboty murowe, stropy, konstrukcję i pokrycie dachu. Wykonane są również wylewki betonowe pod posadzki, ścianki działowe oraz wmontowane są okna i drzwi zewnętrzne.
192 000 zł tymczasowy
brak wyceny
tymczasowy
brak wyceny
Stan wykończony
Stan wykończony "pod klucz" jest to etap końcowy budowy. Obejmuje elementy stanu surowego zamkniętego oraz dodatkowo: wykończenie ścian i sufitów wraz z ociepleniem dachu, wykonanie elewacji, wykonanie podłóg i posadzek, wykonanie i wykończenie balkonów oraz stolarkę wewnętrzną.
364 000 zł tymczasowy
brak wyceny
tymczasowy
brak wyceny
Elementy zewnętrzne
elementy zewnętrzne – dotyczą wejść, podjazdów i tarasów.
tymczasowy
brak wyceny
tymczasowy
brak wyceny
tymczasowy
brak wyceny
Instalacje
instalacje – ich wartość przyjmowana jest szacunkowo, na poziomie 20% wartości robót kosztorysowych w danej wersji wyceny
72 800 zł tymczasowy
brak wyceny
tymczasowy
brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają
szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji
przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.

Parametry

POWIERZCHNIA UŻYTKOWA133.2 m²
+ Powierzchnia garażu20.4 m²
Powierzchnia zabudowy141.8 m²
Kubatura netto503.1 m³
Powierzchnia dachu219.2 m²
Kąt nachylenia dachu35°
Wysokość budynku7.6 m
Min. wymiary działki dł.21.50 m
Min. wymiary działki szer.19.70 m
Liczba pokoi4
Liczba łazienek2
Garaż1

Dlaczego warto u nas zamówić projekt?

Do każdego projektu otrzymasz:

  • zestawienie materiałów do stanu surowego
  • zestawienie powierzchni ścian
  • bezpłatną zgodę na zmiany w dokumentacji
  • pakiet energetyczny
  • obrys budynku w skali 1:500 w formacie pdf lub dwg
  • zbiór poradników od producentów materiałów budowlanych
  • teczkę na dokumentację projektową

oraz w zależności od projektu:

  • projekt prefabrykowanej więźby dachowej
  • plan wentylacji mechanicznej

Bezpłatne konsultacje z architektem:

Wszystkie projekty na stronie są wykonane przez architektów z Pracowni Dobre Domy. Możesz bezpośrednio skontaktować się z autorem projektu: email: info@dobredomy.pl / tel. 71 352 04 40

Gwarancja satysfakcji

Jeśli zakupiony projekt nie spełni Twoich oczekiwań, masz 14 dni na jego zwrot i otrzymanie pieniędzy z powrotem lub 90 dni na wymianę na inny projekt.

Najszybsza realizacja zamówienia

Zamówiony projekt wysyłamy w ciągu 24h!*
*nie dotyczy projektów w fazie koncepcji

Bezpłatna wysyłka

Komentarze z forum

2012-12-27 08:34

WItam! chciałbym się dowiedziecć ile wejdziie mi max 288 razy 188 razy 220 na postawienie budynku i ile jeszcze wejdzie mi jeszcze drutu zbrojeniowego 12 FI bez stropodachów, sam pierwszy strop i fundamenty. oczekuje na państwa odpowiedz.  
Witam Prosze o przesłanie zapytania mailowo na adres info@dobredomy.pl. Podeślemy Panu odpowiednie zestawienia. Pozdrawiam

Dobre Domy

+

2012-12-19 19:51

WItam! chciałbym się dowiedziecć ile wejdziie mi max 288 razy 188 razy 220 na postawienie budynku i ile jeszcze wejdzie mi jeszcze drutu zbrojeniowego 12 FI bez stropodachów, sam pierwszy strop i fundamenty. oczekuje na państwa odpowiedz.

Damian

+

2012-10-19 12:30

Właśnie położyli mi dach więc widzę, że faktycznie nad garażem da się coś wrzucić. Mam salon od południa więc myślę, że słońce u mnie będzie. Jeśli chodzi o garderoby to fakt będzie problem, nie mam koncepcji jak je umieścić. Cóż bezstresowo się nie da budować. Pozdr. Sławek

Sławek

+

2012-09-18 08:33

To gratuluję. I jak fajnie się mieszka w domu Delta? Ja jak dobrze pójdzie to jesień przyszłego roku.  
No, całkiem całkiem   Ważne jest usutuowanie względem stron świata. Ja mam salon od pólnocy i w związku z tym jest dość ciemny, tym bardziej, że kuchni nie zrobiłem otwartej. Brakuje garderób. Jakoś nie udało nam się tak poprzestawiać ścianek na poddaszu, żeby wygosdpodarować na nie miejsce. Teraz widzę, że warto. Może Tobie się uda. Fajny stryszek daje się wygospodarować nad garażem - wszytkie niepotrzebne klamoty się tam mieszczą.   Pozdrawiam i życzę bezstresowej budowy Darek

Darek

+

2012-09-14 12:26

Tak - mieszkam w Delcie od 1 lipca 2012  
To gratuluję. I jak fajnie się mieszka w domu Delta? Ja jak dobrze pójdzie to jesień przyszłego roku.

Gość

+

Twój IP: 18.212.90.230
Komentarz:
Podpis:

Zobacz wszystkie komentarze

Ostatnio oglądane

Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×