ZAMÓW KATALOG
E-BOOK
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ

CHARAKTERYSTYKA

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Celina to nieduży dom z poddaszem użytkowym, z garażem jednostanowiskowym, zaprojektowany w klasycznym stylu. Prosty, dwuspadowy dach przełamany jest lukarną od strony frontowej. Jednostanowiskowy garaż wkomponowany jest w bryłę domu. Celina idealnie spełni potrzeby 4-5 osobowej rodziny. Na parterze umieszczona jest otwarta strefa dzienna. Kuchnia połączona została z jadalnią i przeszklonym salonem. Ciekawym elementem wystroju wnętrz może stać się trójstronny kominek, który będzie można podziwiać zarówno z wygodnej sofy w salonie, jak i podczas rodzinnych posiłków. Na poziomie parteru znajduje się również niewielka łazienka, spiżarnia oraz garaż wraz z kotłownią. Amatorzy pielęgnacji ogrodów z pewnością docenią bezpośrednie wejście z zewnątrz do kotłowni. Na poddaszu znajdują się aż cztery sypialnie oraz łazienka. Z trzech pokoi na poddaszu dodatkowo istnieje możliwość wyjścia na balkon. Projekt dostępny w wersji z garażem dwustanowiskowym - Celina II, oraz w wersji z innym układem pomieszczeń na poddaszu - Mariola.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe, z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu g-k. Strop gęstożebrowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną kamienną i drewnianą. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

 • Marcin Abramowicz
 • Jagoda Gruca

KOSZTORYS

CENY UŚREDNIONE
kosztorys ceny uśrednione – jest to opracowanie, w którym ceny materiałów, robocizny i sprzętu zostały przyjęte jako średnie ceny, dostępne w cennikach SEKOCENBUD. Kosztorysy te przedstawiają koszty budowy dla systemu wynajęcia firmy budowlanej, która na zlecenie wybuduje budynek mieszkalny. Zawarte koszty obejmują pełen zakres łącznie z robotami zewnętrznymi, wejściami i tarasem, zgodnie z projektem budowlanym.
CENY PRZY
BUDOWIE METODĄ
GOSPODARCZĄ
kosztorysy dla systemu gospodarczego – opracowanie to przedstawia koszty wybudowania budynku w zakresie wynajęcia ekip budowlanych a także zaangażowania się inwestora w niektóre roboty budowlane i prace zlecone „fachowcom”. W stosunku do cen średnich, ceny te uwzględniają minimalne stawki robocizny, a dla materiałów budowlanych - ceny z 10% rabatem. Zakres kosztów pośrednich (organizacji placu budowy czy kosztów związanych z prowadzeniem firmy budowlanej) oraz zakupu materiałów, został przyjęty na minimalnym poziomie. Koszty te również obejmują pełen zakres robót łącznie z zakresem zewnętrznym.
WERSJA EKONOMICZNA
kosztorys w wersji ekonomicznej – przedstawia koszty tak jak w przypadku metody gospodarczej, czyli minimalne robocizny i kosztów pośrednich. Jednakże w swoim zakresie nie obejmują robót zewnętrznych, oraz materiały opisane w projekcie jak np. dachówka ceramiczna czy izolacja cieplna, stolarka okienna zostały zastąpione materiałami tańszymi dostępnymi na rynku. W zakresie wykończenia elewacji, w kosztorysie tym został przyjęty tynk mineralny (zamiana wykończenia z kamienia czy desek elewacyjnych na tynk mineralny).
Stan surowy
zamknięty
stan surowy zamknięty - to etap budowy, który obejmuje roboty ziemne i fundamentowe, roboty murowe, stropy, konstrukcję i pokrycie dachu. Wykonane są również wylewki betonowe pod posadzki, ścianki działowe oraz wmontowane są okna i drzwi zewnętrzne.
199 000 zł 152 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Stan wykończony
Stan wykończony "pod klucz" jest to etap końcowy budowy. Obejmuje elementy stanu surowego zamkniętego oraz dodatkowo: wykończenie ścian i sufitów wraz z ociepleniem dachu, wykonanie elewacji, wykonanie podłóg i posadzek, wykonanie i wykończenie balkonów oraz stolarkę wewnętrzną.
351 000 zł 258 000 zł 248 000 zł
Elementy zewnętrzne
elementy zewnętrzne – dotyczą wejść, podjazdów i tarasów.
17 000 zł 13 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Instalacje
instalacje – ich wartość przyjmowana jest szacunkowo, na poziomie 20% wartości robót kosztorysowych w danej wersji wyceny
70 200 zł 51 600 zł 49 600 zł

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają
szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji
przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.

Parametry

POWIERZCHNIA UŻYTKOWA118.5 m²
+ Powierzchnia garażu20.1 m²
+ Pomieszczenie gospodarcze6.8 m²
Powierzchnia zabudowy122.3 m²
Kubatura netto459.3 m³
Powierzchnia dachu199.6 m²
Kąt nachylenia dachu40°
Wysokość budynku8.2 m
Min. wymiary działki dł.18.29 m
Min. wymiary działki szer.20.46 m
Liczba pokoi4
Liczba łazienek2
Garaż1

Dlaczego warto u nas zamówić projekt?

Do każdego projektu otrzymasz:

 • zestawienie materiałów do stanu surowego
 • zestawienie powierzchni ścian
 • bezpłatną zgodę na zmiany w dokumentacji
 • pakiet energetyczny
 • obrys budynku w skali 1:500 w formacie pdf lub dwg
 • zbiór poradników od producentów materiałów budowlanych
 • teczkę na dokumentację projektową

oraz w zależności od projektu:

 • projekt prefabrykowanej więźby dachowej
 • plan wentylacji mechanicznej

Bezpłatne konsultacje z architektem:

Wszystkie projekty na stronie są wykonane przez architektów z Pracowni Dobre Domy. Możesz bezpośrednio skontaktować się z autorem projektu: email: info@dobredomy.pl / tel. 71 352 04 40

Gwarancja satysfakcji

Jeśli zakupiony projekt nie spełni Twoich oczekiwań, masz 14 dni na jego zwrot i otrzymanie pieniędzy z powrotem lub 90 dni na wymianę na inny projekt.

Najszybsza realizacja zamówienia

Zamówiony projekt wysyłamy w ciągu 24h!*
*nie dotyczy projektów w fazie koncepcji

Bezpłatna wysyłka

Komentarze z forum

2019-05-29 14:08

W dniu 11.03.2018 o 17:11, Gość Martyna napisał:   Witam czy ktoś buduje dom celina lub celina II bo chcieliśmy my go zobaczyć na żywo. Proszę o kontakt 692 155 089 lub na email. damian886@gmail.com 
 
https://www.instagram.com/misz_msz/ budowa domu Celina

https://www.instagram.com/misz_msz/

+

2019-05-14 10:22

https://www.facebook.com/groups/303647637217702/ Powstała grupa budowy Celiny

Kasia

+

2019-04-16 17:39

Dnia 29.04.2018 o 11:37, Gość Rafał napisał:   Dokonywaliście Państwo zmian w projekcie? Czy można prosić o przesłanie zdjęć z budowy?    freaker@o2.pl
Można prosić o przesłanie zdjęć budowy ?  beataniemiec3@gmail.com

Lila15

+

2019-03-03 15:02

W dniu 11.03.2018 o 17:11, Gość Martyna napisał:   Witam czy ktoś buduje dom celina lub celina II bo chcieliśmy my go zobaczyć na żywo. Proszę o kontakt 692 155 089 lub na email. damian886@gmail.com 
 

Damian

+

2019-02-11 10:25

47 minut temu, Gość Bogdan napisał: Witam serdecznie Bardzo proszę o przesłanie szczegółowych rysunków na adres brebacz@interia.pl Pozdrawiam
Dzień dobry, rysunki zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam

Dobre Domy

+

Twój IP: 18.212.90.230
Komentarz:
Podpis:

Zobacz wszystkie komentarze

Ostatnio oglądane

Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×