ZAMÓW KATALOG
E-BOOK
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ

CHARAKTERYSTYKA

Opis

PROJEKT DOMU DOSTĘPNY TYLKO U NAS


Carmen II B to bardzo nowoczesny dom, zaprojektowany dla większej rodziny lub rodziny wielopokoleniowej. To co wyróżnia ten projekt, to 4 sypialnie na piętrze + 2 łazienki oraz pralnia. Dodatkowo jedna sypialnia posiada własną garderobę. Na parterze zachowano tradycyjny układ pomieszczeń: przestronna i jadna strefa dzienna składająca się z dużego salonu, połączonego przestrzennie z jadalnią i sporą kuchnią. Uzupełnieniem są: spiżarnia, łazienka oraz gabinet. Do części gospodarczej domu (dwustanowiskowy garaż oraz kotłownia) przechodzi się bezpośrednio z wiatrołapu. Projekt dostępny w wersji z innym układem pomieszczeń na piętrze(trzy sypialnie) - Carmen II oraz w wersji z garażem jednostanowiskowym - Carmen.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków silikatowych. ocieplone styropianem, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop żelbetowy wylewany.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, na fragmentach wielkoformatowe płyty kamienne lub gres wielkoformatowy, systemowy panel elewacyjny. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

 • Tomasz Flak
 • Katarzyna Widurska

KOSZTORYS

CENY UŚREDNIONE
kosztorys ceny uśrednione – jest to opracowanie, w którym ceny materiałów, robocizny i sprzętu zostały przyjęte jako średnie ceny, dostępne w cennikach SEKOCENBUD. Kosztorysy te przedstawiają koszty budowy dla systemu wynajęcia firmy budowlanej, która na zlecenie wybuduje budynek mieszkalny. Zawarte koszty obejmują pełen zakres łącznie z robotami zewnętrznymi, wejściami i tarasem, zgodnie z projektem budowlanym.
CENY PRZY
BUDOWIE METODĄ
GOSPODARCZĄ
kosztorysy dla systemu gospodarczego – opracowanie to przedstawia koszty wybudowania budynku w zakresie wynajęcia ekip budowlanych a także zaangażowania się inwestora w niektóre roboty budowlane i prace zlecone „fachowcom”. W stosunku do cen średnich, ceny te uwzględniają minimalne stawki robocizny, a dla materiałów budowlanych - ceny z 10% rabatem. Zakres kosztów pośrednich (organizacji placu budowy czy kosztów związanych z prowadzeniem firmy budowlanej) oraz zakupu materiałów, został przyjęty na minimalnym poziomie. Koszty te również obejmują pełen zakres robót łącznie z zakresem zewnętrznym.
WERSJA EKONOMICZNA
kosztorys w wersji ekonomicznej – przedstawia koszty tak jak w przypadku metody gospodarczej, czyli minimalne robocizny i kosztów pośrednich. Jednakże w swoim zakresie nie obejmują robót zewnętrznych, oraz materiały opisane w projekcie jak np. dachówka ceramiczna czy izolacja cieplna, stolarka okienna zostały zastąpione materiałami tańszymi dostępnymi na rynku. W zakresie wykończenia elewacji, w kosztorysie tym został przyjęty tynk mineralny (zamiana wykończenia z kamienia czy desek elewacyjnych na tynk mineralny).
Stan surowy
zamknięty
stan surowy zamknięty - to etap budowy, który obejmuje roboty ziemne i fundamentowe, roboty murowe, stropy, konstrukcję i pokrycie dachu. Wykonane są również wylewki betonowe pod posadzki, ścianki działowe oraz wmontowane są okna i drzwi zewnętrzne.
319 000 zł 228 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Stan wykończony
Stan wykończony "pod klucz" jest to etap końcowy budowy. Obejmuje elementy stanu surowego zamkniętego oraz dodatkowo: wykończenie ścian i sufitów wraz z ociepleniem dachu, wykonanie elewacji, wykonanie podłóg i posadzek, wykonanie i wykończenie balkonów oraz stolarkę wewnętrzną.
540 000 zł 374 000 zł 361 000 zł
Elementy zewnętrzne
elementy zewnętrzne – dotyczą wejść, podjazdów i tarasów.
24 000 zł 17 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Instalacje
instalacje – ich wartość przyjmowana jest szacunkowo, na poziomie 20% wartości robót kosztorysowych w danej wersji wyceny
108 000 zł 74 800 zł 72 200 zł

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają
szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji
przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.

Parametry

POWIERZCHNIA UŻYTKOWA183.2 m²
+ Powierzchnia garażu33.1 m²
+ Pomieszczenie gospodarcze6.8 m²
Powierzchnia zabudowy202.4 m²
Kubatura netto673.1 m³
Powierzchnia dachu246.3 m²
Kąt nachylenia dachu25°
Wysokość budynku9.2 m
Min. wymiary działki dł.26.22 m
Min. wymiary działki szer.21.72 m
Liczba pokoi5
Liczba łazienek3
Garaż2

Dlaczego warto u nas zamówić projekt?

Do każdego projektu otrzymasz:

 • zestawienie materiałów do stanu surowego
 • zestawienie powierzchni ścian
 • bezpłatną zgodę na zmiany w dokumentacji
 • pakiet energetyczny
 • obrys budynku w skali 1:500 w formacie pdf lub dwg
 • zbiór poradników od producentów materiałów budowlanych
 • teczkę na dokumentację projektową

oraz w zależności od projektu:

 • projekt prefabrykowanej więźby dachowej
 • plan wentylacji mechanicznej

Bezpłatne konsultacje z architektem:

Wszystkie projekty na stronie są wykonane przez architektów z Pracowni Dobre Domy. Możesz bezpośrednio skontaktować się z autorem projektu: email: info@dobredomy.pl / tel. 71 352 04 40

Gwarancja satysfakcji

Jeśli zakupiony projekt nie spełni Twoich oczekiwań, masz 14 dni na jego zwrot i otrzymanie pieniędzy z powrotem lub 90 dni na wymianę na inny projekt.

Najszybsza realizacja zamówienia

Zamówiony projekt wysyłamy w ciągu 24h!*
*nie dotyczy projektów w fazie koncepcji

Bezpłatna wysyłka

Komentarze z forum

2019-05-29 12:11

1 godzinę temu, Gość Karolina napisał: Dzień dobry , czy mogę prosić o przesłanie dokładnych rysunków z wymiarami na adres: kw30.06@interia.pl
Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam.

Dobre Domy

+

2019-05-29 10:20

Dzień dobry , czy mogę prosić o przesłanie dokładnych rysunków z wymiarami na adres: kw30.06@interia.pl

Karolina

+

2019-05-09 13:24

Godzinę temu, Gość Justyna napisał: Dzień dobry czy mogę prosić o przesłanie projektu z wymiarami na adres: gajdamowiczjustyna@gmail.com dziękuję
Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam.

Dobre Domy

+

2019-05-09 12:20

Dzień dobry czy mogę prosić o przesłanie projektu z wymiarami na adres: gajdamowiczjustyna@gmail.com dziękuję

Justyna

+

2019-05-04 20:13

4 godziny temu, Gość Ola napisał: Witam. Czy mogę prosić o przesłanie dokładnych rysunków w lustrzanym odbiciu z wymiarami (wersja demo projektu) i kosztorysu na adres: aleksandraj377@gmail.com  Może posiadacie Państwo zdjęcia z budowy to również prosiłabym o przesłanie na mój adres. Z góry dziękuję. Pozdrawiam
Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Kosztorysy w naszej ofercie są dodatkowo płatne. Wszystkie zdjęcia z budowy, które posiadamy znajdują się na naszej stronie internetowej. Pozdrawiam. 

Dobre Domy

+

Twój IP: 54.242.25.198
Komentarz:
Podpis:

Zobacz wszystkie komentarze

Ostatnio oglądane

Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×