ZAMÓW KATALOG
E-BOOK
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ

CHARAKTERYSTYKA

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Dom zaprojektowany we współczesnej stylistyce, idealnie spełniający potrzeby 4-5-osobowej rodziny. Duża ilość nowoczesnych przeszkleń, bryła garażu umiejętnie zharmonizowana z całością domu, doskonały podział przestrzeni mieszkalnej - to główne cechy charakteryzujące ten projekt domu. Lukarny na poddaszu znakomicie urozmaicają bryłę dachu i pozwalają dobrze doświetlić pomieszczenia. Układ funkcjonalny pomieszczeń jest rozwiązany bardzo czytelnie. Strefa wejściowa obejmuje wiatrołap i przylegającą do niego garderobę, przez którą przechodzi się do kotłowni, a następnie do jednostanowiskowego garażu. Garaż ma także bezpośrednie wyjście na ogród, co znacząco ułatwi wszelkie prace w ogrodzie. Strefa dzienna zlokalizowana została wokół centralnie umieszczonego kominka. Pokój dzienny połączony jest przestrzennie z jadalnią i kuchnią. Dopełnieniem są spiżarnia, łazienka i gabinet z widokiem na ogród. Zabudowane schody prowadzą na poddasze. Zaprojektowano tam trzy wygodne sypialnie w tym jedną z garderobą, oraz łazienkę ogólnodostępną. Nad garażem przewidziano strych, na który prowadzi wejście z półpiętra. Może on z powodzeniem uzupełniać przestrzeń gospodarczą domu lub w późniejszym czasie pełnić funkcję mieszkalną. Po niewielkich zmianach w ramach adaptacji projekt ten może być wykorzystany do zabudowy bliźniaczej.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe, z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy oraz płyta monolityczna.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną drewnianą i kamienną. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

 • Marcin Abramowicz
 • Jagoda Gruca

KOSZTORYS

CENY UŚREDNIONE
kosztorys ceny uśrednione – jest to opracowanie, w którym ceny materiałów, robocizny i sprzętu zostały przyjęte jako średnie ceny, dostępne w cennikach SEKOCENBUD. Kosztorysy te przedstawiają koszty budowy dla systemu wynajęcia firmy budowlanej, która na zlecenie wybuduje budynek mieszkalny. Zawarte koszty obejmują pełen zakres łącznie z robotami zewnętrznymi, wejściami i tarasem, zgodnie z projektem budowlanym.
CENY PRZY
BUDOWIE METODĄ
GOSPODARCZĄ
kosztorysy dla systemu gospodarczego – opracowanie to przedstawia koszty wybudowania budynku w zakresie wynajęcia ekip budowlanych a także zaangażowania się inwestora w niektóre roboty budowlane i prace zlecone „fachowcom”. W stosunku do cen średnich, ceny te uwzględniają minimalne stawki robocizny, a dla materiałów budowlanych - ceny z 10% rabatem. Zakres kosztów pośrednich (organizacji placu budowy czy kosztów związanych z prowadzeniem firmy budowlanej) oraz zakupu materiałów, został przyjęty na minimalnym poziomie. Koszty te również obejmują pełen zakres robót łącznie z zakresem zewnętrznym.
WERSJA EKONOMICZNA
kosztorys w wersji ekonomicznej – przedstawia koszty tak jak w przypadku metody gospodarczej, czyli minimalne robocizny i kosztów pośrednich. Jednakże w swoim zakresie nie obejmują robót zewnętrznych, oraz materiały opisane w projekcie jak np. dachówka ceramiczna czy izolacja cieplna, stolarka okienna zostały zastąpione materiałami tańszymi dostępnymi na rynku. W zakresie wykończenia elewacji, w kosztorysie tym został przyjęty tynk mineralny (zamiana wykończenia z kamienia czy desek elewacyjnych na tynk mineralny).
Stan surowy
zamknięty
stan surowy zamknięty - to etap budowy, który obejmuje roboty ziemne i fundamentowe, roboty murowe, stropy, konstrukcję i pokrycie dachu. Wykonane są również wylewki betonowe pod posadzki, ścianki działowe oraz wmontowane są okna i drzwi zewnętrzne.
233 000 zł 179 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Stan wykończony
Stan wykończony "pod klucz" jest to etap końcowy budowy. Obejmuje elementy stanu surowego zamkniętego oraz dodatkowo: wykończenie ścian i sufitów wraz z ociepleniem dachu, wykonanie elewacji, wykonanie podłóg i posadzek, wykonanie i wykończenie balkonów oraz stolarkę wewnętrzną.
409 000 zł 306 000 zł 293 000 zł
Elementy zewnętrzne
elementy zewnętrzne – dotyczą wejść, podjazdów i tarasów.
17 000 zł 12 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Instalacje
instalacje – ich wartość przyjmowana jest szacunkowo, na poziomie 20% wartości robót kosztorysowych w danej wersji wyceny
81 800 zł 61 200 zł 58 600 zł

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają
szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji
przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.

Parametry

POWIERZCHNIA UŻYTKOWA132.1 m²
+ Powierzchnia garażu20.6 m²
+ Strych10.0 m²
Powierzchnia zabudowy130.7 m²
Kubatura netto508.0 m³
Powierzchnia dachu236.4 m²
Kąt nachylenia dachu40°
Wysokość budynku8.4 m
Min. wymiary działki dł.19.20 m
Min. wymiary działki szer.22.70 m
Liczba pokoi4
Liczba łazienek2
Garaż1

Dlaczego warto u nas zamówić projekt?

Do każdego projektu otrzymasz:

 • zestawienie materiałów do stanu surowego
 • zestawienie powierzchni ścian
 • bezpłatną zgodę na zmiany w dokumentacji
 • pakiet energetyczny
 • obrys budynku w skali 1:500 w formacie pdf lub dwg
 • zbiór poradników od producentów materiałów budowlanych
 • teczkę na dokumentację projektową

oraz w zależności od projektu:

 • projekt prefabrykowanej więźby dachowej
 • plan wentylacji mechanicznej

Bezpłatne konsultacje z architektem:

Wszystkie projekty na stronie są wykonane przez architektów z Pracowni Dobre Domy. Możesz bezpośrednio skontaktować się z autorem projektu: email: info@dobredomy.pl / tel. 71 352 04 40

Gwarancja satysfakcji

Jeśli zakupiony projekt nie spełni Twoich oczekiwań, masz 14 dni na jego zwrot i otrzymanie pieniędzy z powrotem lub 90 dni na wymianę na inny projekt.

Najszybsza realizacja zamówienia

Zamówiony projekt wysyłamy w ciągu 24h!*
*nie dotyczy projektów w fazie koncepcji

Bezpłatna wysyłka

Komentarze z forum

2019-03-31 20:17

Godzinę temu, Gość Ada napisał: Witam. Poproszę o materiały szczegółowe projektu Antoniusz na e-mail adrianna_czapla@wp.pl. Pozdrawiam
Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam. 

Dobre Domy

+

2019-03-31 19:13

Witam. Poproszę o materiały szczegółowe projektu Antoniusz na e-mail adrianna_czapla@wp.pl. Pozdrawiam

Ada

+

2018-06-27 07:05

Witam. Poproszę o materiały szczegółowe projektu Antoniusz na ftszczodruch@gmail.com ,Pozdrawiam
Witam   Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.     Pozdrawiam  

Dobre Domy

+

2018-06-26 11:58

Witam. Poproszę o materiały szczegółowe projektu Antoniusz na ftszczodruch@gmail.com ,Pozdrawiam

Dominik

+

2017-11-01 19:50

Witam. Poproszę o materiały szczegółowe projektu Antoniusz na e-mail regina.ciochon@op.pl . Pozdrawiam
Witam Materiały prześlemy w dniu jutrzejszym.   Pozdrawiam

Dobre Domy

+

Twój IP: 18.212.90.230
Komentarz:
Podpis:

Zobacz wszystkie komentarze

Ostatnio oglądane

Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×