ZAMÓW KATALOG
E-BOOK
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ

CHARAKTERYSTYKA

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Anatol to projekt wyjątkowego domu parterowego z dużym garażem dwustanowiskowym. Strefa dzienna zlokalizowana jest w prawej części domu. Przestronny pokój dzienny połączony jest z jadalnią i kuchnią. Niewielka toaleta w hallu, spiżarnia oraz garderoba dopełniają całości. Część nocna to wspólna łazienka, osobna pralnia, dwa pokoje i moduł dla Rodziców (sypialnia z własną łazienką i garderobą). W części gospodarczej zaprojektowano kotłownię oraz garaż. Projekt dostępny w wersji z dachem wielospadowym - Anatolia.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków gazobetonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych lub gazobetonowych. Strop gęstożebrowy oraz lokalnie żelbetowa płyta monolityczna.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną drewnianą. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

 • Marcin Abramowicz
 • Marta Zaperty-Adamek

KOSZTORYS

CENY UŚREDNIONE
kosztorys ceny uśrednione – jest to opracowanie, w którym ceny materiałów, robocizny i sprzętu zostały przyjęte jako średnie ceny, dostępne w cennikach SEKOCENBUD. Kosztorysy te przedstawiają koszty budowy dla systemu wynajęcia firmy budowlanej, która na zlecenie wybuduje budynek mieszkalny. Zawarte koszty obejmują pełen zakres łącznie z robotami zewnętrznymi, wejściami i tarasem, zgodnie z projektem budowlanym.
CENY PRZY
BUDOWIE METODĄ
GOSPODARCZĄ
kosztorysy dla systemu gospodarczego – opracowanie to przedstawia koszty wybudowania budynku w zakresie wynajęcia ekip budowlanych a także zaangażowania się inwestora w niektóre roboty budowlane i prace zlecone „fachowcom”. W stosunku do cen średnich, ceny te uwzględniają minimalne stawki robocizny, a dla materiałów budowlanych - ceny z 10% rabatem. Zakres kosztów pośrednich (organizacji placu budowy czy kosztów związanych z prowadzeniem firmy budowlanej) oraz zakupu materiałów, został przyjęty na minimalnym poziomie. Koszty te również obejmują pełen zakres robót łącznie z zakresem zewnętrznym.
WERSJA EKONOMICZNA
kosztorys w wersji ekonomicznej – przedstawia koszty tak jak w przypadku metody gospodarczej, czyli minimalne robocizny i kosztów pośrednich. Jednakże w swoim zakresie nie obejmują robót zewnętrznych, oraz materiały opisane w projekcie jak np. dachówka ceramiczna czy izolacja cieplna, stolarka okienna zostały zastąpione materiałami tańszymi dostępnymi na rynku. W zakresie wykończenia elewacji, w kosztorysie tym został przyjęty tynk mineralny (zamiana wykończenia z kamienia czy desek elewacyjnych na tynk mineralny).
Stan surowy
zamknięty
stan surowy zamknięty - to etap budowy, który obejmuje roboty ziemne i fundamentowe, roboty murowe, stropy, konstrukcję i pokrycie dachu. Wykonane są również wylewki betonowe pod posadzki, ścianki działowe oraz wmontowane są okna i drzwi zewnętrzne.
302 000 zł 231 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Stan wykończony
Stan wykończony "pod klucz" jest to etap końcowy budowy. Obejmuje elementy stanu surowego zamkniętego oraz dodatkowo: wykończenie ścian i sufitów wraz z ociepleniem dachu, wykonanie elewacji, wykonanie podłóg i posadzek, wykonanie i wykończenie balkonów oraz stolarkę wewnętrzną.
462 000 zł 347 000 zł 319 000 zł
Elementy zewnętrzne
elementy zewnętrzne – dotyczą wejść, podjazdów i tarasów.
34 000 zł 25 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Instalacje
instalacje – ich wartość przyjmowana jest szacunkowo, na poziomie 20% wartości robót kosztorysowych w danej wersji wyceny
92 400 zł 69 400 zł 63 800 zł

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają
szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji
przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.

Parametry

POWIERZCHNIA UŻYTKOWA132.8 m²
+ Powierzchnia garażu32.5 m²
Powierzchnia zabudowy232.8 m²
Kubatura netto479.6 m³
Powierzchnia dachu324.4 m²
Kąt nachylenia dachu25°
Wysokość budynku5.8 m
Min. wymiary działki dł.28.40 m
Min. wymiary działki szer.22.60 m
Liczba pokoi3
Liczba łazienek3
Garaż2

Dlaczego warto u nas zamówić projekt?

Do każdego projektu otrzymasz:

 • zestawienie materiałów do stanu surowego
 • zestawienie powierzchni ścian
 • bezpłatną zgodę na zmiany w dokumentacji
 • pakiet energetyczny
 • obrys budynku w skali 1:500 w formacie pdf lub dwg
 • zbiór poradników od producentów materiałów budowlanych
 • teczkę na dokumentację projektową

oraz w zależności od projektu:

 • projekt prefabrykowanej więźby dachowej
 • plan wentylacji mechanicznej

Bezpłatne konsultacje z architektem:

Wszystkie projekty na stronie są wykonane przez architektów z Pracowni Dobre Domy. Możesz bezpośrednio skontaktować się z autorem projektu: email: info@dobredomy.pl / tel. 71 352 04 40

Gwarancja satysfakcji

Jeśli zakupiony projekt nie spełni Twoich oczekiwań, masz 14 dni na jego zwrot i otrzymanie pieniędzy z powrotem lub 90 dni na wymianę na inny projekt.

Najszybsza realizacja zamówienia

Zamówiony projekt wysyłamy w ciągu 24h!*
*nie dotyczy projektów w fazie koncepcji

Bezpłatna wysyłka

Komentarze z forum

2019-01-28 13:43

4 godziny temu, Gość Bartosz Krystkowiak napisał: Dzień dobry, proszę o przesłanie rysunków szczegółowych i kosztorys domu Anatol na adres: bkrystkowiak@interia.pl
Dzień dobry, W dniu dzisiejszym otrzyma Pan materiały szczegółowe: zwymiarowane rysunki oraz zestawienie materiałów na stan surowy zamknięty. Pełne kosztorysy w naszej ofercie są dodatkowo odpłatne. Pozdrawiam!

Dobre Domy

+

2019-01-28 09:32

Dzień dobry, proszę o przesłanie rysunków szczegółowych i kosztorys domu Anatol na adres: bkrystkowiak@interia.pl

Bartosz Krystkowiak

+

2019-01-19 07:58

11 godzin temu, Gość Marzena napisał: Witam, proszę o przesłanie rysunków szczegółowych projektu Anatol na adres mailowy marzenkalbk@wp.pl. Pozdrawiam
Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam. 

Dobre Domy

+

2019-01-18 20:36

Witam, proszę o przesłanie rysunków szczegółowych projektu Anatol na adres mailowy marzenkalbk@wp.pl. Pozdrawiam

Marzena

+

2018-12-18 13:33

46 minut temu, Gość Małgosia napisał: Witam. Czy projekt Anatol będzie kiedyś w najbliższej przyszlosci dostępny w wersji z kątem nachylenia dachu 30° lub więcej? A jesli nie...to ile kosztowałby gotowy projekt po zastosowaniu tych zmian? 
Dzień dobry, nie planujemy w najbliższym czasie nowej wersji tego projektu z innym kątem nachylenia dachu. Zmiana ta natomiast jest możliwa do zaprojektowania. Można tę zmianę zlecić architektom w naszej pracowni bądź architektowi adaptującemu projekt. W sprawie wyceny proszę napisać do nas maila na adres info@dobredomy.pl. Pozdrawiam.

Dobre Domy

+

Twój IP: 54.242.25.198
Komentarz:
Podpis:

Zobacz wszystkie komentarze

Ostatnio oglądane

Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×