Rzuty

Weronika III
Rzut parter
Weronika III
Rzut poddasze
Weronika III
Rzut działki

Elewacje

Weronika III
Elewacja przód
Weronika III
Elewacja boczna
Weronika III
Elewacja boczna
Weronika III
Elewacja tył

Przekroje

Opis

Weronika III to projekt eleganckiego i stylowego domu z dużą ilością ciekawych przeszkleń. Na parterze zaprojektowano wygodną część dzienną. Przestronny wiatrołap prowadzi do hallu, a następnie do salonu połączonego z przeszkloną jadalnią i częściowo otwartą kuchnią, która posiada praktyczną spiżarnię. Zadaszony taras zachęca do odpoczynku w letnie dni. Uzupełnieniem tej części domu jest łazienka oraz dodatkowy pokój, który możemy przeznaczyć na gabinet lub sypialnię. Z wiatrołapu dostaniemy się do dwustanowiskowego garażu, a następnie do pomieszczenia gospodarczego, które posiada niezależne wyjście na ogród. Na poddaszu zaprojektowano strefę prywatną domowników. Cztery sypialnie, osobna pralnia i duża łazienka w pełni zaspokoją potrzeby dużej rodziny. Projekt jest dostępny z innym układem funkcjonalnym - Weronika oraz z trzema sypialniami na poddaszu - Weronika II.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków gazobetonowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych lub gazobetonowych, na poddaszu g-k. Strop gęstożebrowy z elementami stropu monolitycznego.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną klinkierową. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Marta Zaperty-Adamek
Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.