Rzuty

Tea
Rzut parter
Tea
Rzut poddasze
Tea
Rzut działki

Elewacje

Tea
Elewacja przód
Tea
Elewacja boczna
Tea
Elewacja boczna
Tea
Elewacja tył

Przekroje

Tea
Przekroje

Opis

Projekt domu Tea ma wyraźny podział na strefę dzienną - parter i nocną - poddasze. Projekt domu Tea posiada użytkowe poddasze i jest przeznaczony dla 4-6-osobowej rodziny. Na parterze znajduje się przestronny pokój dzienny z bezpośrednim wyjściem do ogrodu. Funkcji mieszkalnej dopełniają kuchnia połączona z jadalnią oraz toaleta. Jednostanowiskowy garaż dostępny jest poprzez pomieszczenie gospodarcze. Na poddaszu znajdują się trzy pokoje oraz łazienka. Istnieje możliwość adaptacji strychu na dodatkowy pokój.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy z elementami żelbetowymi.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Tomasz Flak

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 196 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 382 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.