Rzuty

Taurus II g1
Rzut parter
Taurus II g1
Rzut poddasze
Taurus II g1
Rzut działki

Elewacje

Taurus II g1
Elewacja przód
Taurus II g1
Elewacja boczna
Taurus II g1
Elewacja boczna
Taurus II g1
Elewacja tył

Przekroje

Taurus II g1
Przekroje

Opis

Projekt domu Taurus II z pojedynczym garażem jest ciekawym przykładem architektury łączącej ciekawą formę bryły z funkcjonalnymi wnętrzami. Projekt Taurus II G1 to dom z poddaszem użytkowym, zaprojektowany dla 4-5-osobowej rodziny. Na parterze znajduje się pokój dzienny z kominkiem, jadalnia, kuchnia ze spiżarnią, mała łazienka, gabinet i pom. gospodarcze. Taras jest zadaszony. Na poddaszu wydzielona została otwarta przestrzeń z przeznaczeniem na bibliotekę lub kącik zabaw. Dodatkowym pomieszczeniem jest strych. Projekt dostępny w wersji bez garażu i z garażem dwustanowiskowym – Taurus II.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z betonu komórkowego posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Iwona Flak

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 260 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 423 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.