Rzuty

Sofia
Rzut parter
Sofia
Rzut poddasze
Sofia
Rzut działki

Elewacje

Sofia
Elewacja przód
Sofia
Elewacja boczna
Sofia
Elewacja boczna
Sofia
Elewacja tył

Przekroje

Sofia
Przekroje

Opis

Oglądając projekt domu Sofia proszę zwrócić uwagę na bardzo przestronną, wygodną i funkcjonalną strefę dzienną. Projekt domu Sofia dedykowany jest 4-5-osobowej rodzinie. Projekt Sofia to dom parterowy z użytkowym podddaszem, niepodpiwniczony. Na parterze znajduje się pokój dzienny połączony z jadalnią, kuchnia, łazienka oraz gabinet.Jednostanowiskowy garaż dostępny jest poprzez pomieszczenie gospodarcze. Na poddaszu mieszczą się dwa pokoje z dwoma prywatnymi łazienkami oraz ogólnodostępna garderoba.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop nad parterem gęstożebrowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, cokół z cegły klinkierowej. Pokrycie dachu - dachówka cementowa lub ceramiczna.

Autor

Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 233 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 422 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.