Rzuty

Sandra II
Rzut parter
Sandra II
Rzut działki

Elewacje

Sandra II
Elewacja przód
Sandra II
Elewacja boczna
Sandra II
Elewacja boczna
Sandra II
Elewacja tył

Przekroje

Opis

Sandra II jest projektem parterowego domu przeznaczonego dla 4-5-osobowej rodziny. Nowoczesna bryła budynku w połączeniu z płaskim dachem i elewacją z okładziny klinkierowej nadaje temu projektowi niepowtarzalny charakter. Wnętrze domu jest wyjątkowo przestronne, a dzięki licznym przeszkleniom, bardzo jasne. Część dzienną tworzy duży salon z kominkiem połączony z jadalnią i otwartą kuchnią. Dodatkowym atutem jest praktyczna spiżarnia, w której możemy wygodnie pomieścić przetwory oraz sprzęty kuchenne. Strefa prywatna to trzy sypialnie, wc oraz duża łazienka. Z wiatrołapu mamy wejście do pomieszczenia gospodarczego, a następnie do dwustanowiskowego garażu. Projekt dostępny jest w wersji z dwiema sypialniami i garażem jednostanowiskowym - Sandra.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków gazobetonowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych lub gazobetonowych. Stropodach żelbetowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną klinkierową. Pokrycie dachu papą termozgrzewalną.

Autor

Marcin Abramowicz
Marta Zaperty-Adamek

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.