Rzuty

Sandra
Rzut parter
Sandra
Rzut działki

Elewacje

Sandra
Elewacja przód
Sandra
Elewacja boczna
Sandra
Elewacja boczna
Sandra
Elewacja tył

Przekroje

Opis

Sandra to projekt wyjątkowo funkcjonalnego i komfortowego domu parterowego dla 3-4-osobowej rodziny. Budynek wyróżnia się płaskim dachem oraz nowoczesną elewacją z elementami okładziny klinkierowej i licznym przeszkleniami, które pięknie doświetlają wnętrze. Z przestronnego wiatrołapu, z miejscem na szafę, przechodzi się z do części dziennej, gdzie znajduje się duży salon z kominkiem połączony z jadalnią. Delikatnie oddzielona kuchnia wraz z praktyczną spiżarnią pozwoli na wygodne przyrządzanie posiłków dla całej rodziny oraz przyjaciół. Z salonu możemy przejść na duży taras, na którym możemy cieszyć się własnym ogrodem i przyjemnie spędzać czas wolny. W strefie prywatnej znajdują się dwie sypialnie, łazienka oraz dodatkowa toaleta i pralnia. Z wiatrołapu mamy dostęp do pomieszczenia gospodarczego, a następnie do garażu. Projekt dostępny jest w wersji z trzema sypialniami i garażem dwustanowiskowym - Sandra II.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków gazobetonowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych lub gazobetonowych. Stropodach żelbetowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną klinkierową. Pokrycie dachu papą termozgrzewalną.

Autor

Marcin Abramowicz
Marta Zaperty-Adamek

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.