Rzuty

Salma
Rzut parter
Salma
Rzut działki

Elewacje

Salma
Elewacja przód
Salma
Elewacja boczna
Salma
Elewacja boczna
Salma
Elewacja tył

Przekroje

Opis

Salma to nowoczesny i komfortowy dom parterowy dla 4-5-osobowej rodziny. Układ pomieszczeń we wnętrzu jest bardzo funkcjonalny i ergonomiczny. Strefa dzienna znajduje się w lewym skrzydle domu i składa się na nią przestronny salon z jadalnią oraz otwarta kuchnia. Liczne przeszklenia pięknie doświetlają wnętrze domu. W części prywatnej zaprojektowano trzy ustawne sypialnie oraz dwie łazienki. Bezpośrednio z wiatrołapu mamy dostęp do pomieszczenia gospodarczego, a następnie do dwustanowiskowego garażu. Projekt dostepny jest również w wersji o większej powierzchni użytkowej - Salma II.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków gazobetonowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych lub gazobetonowych.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okadziną klinkierową i drewnianą. Pokrycie dachu blachą.

Autor

Marta Zaperty-Adamek
Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.