Rzuty

Rea I
Rzut parter
Rea I
Rzut poddasze
Rea I
Rzut działki

Elewacje

Rea I
Elewacja przód
Rea I
Elewacja boczna
Rea I
Elewacja boczna
Rea I
Elewacja tył

Przekroje

Rea I
Przekroje

Opis

Szukając domu, który w prosty sposób można zbliźniaczyć, warto zwrócić uwagę na projekt domu Rea I. Dzięki zaprojektowaniu dachu dwuspadowego oraz prostej bryle projekt Rea I będzie doskonale prezentował się zarówno jako dom wolnostojący, jak i w zabudowie bliźniaczej. Rea I to dom z użytkowym poddaszem, przeznaczony dla 4-5 osobowej rodziny. Na parterze znajduje się pokój dzienny z bezpośrednim wyjściem do ogrodu, jadalnia połączona z kuchnią, łazienka, pomieszczenie gospodarcze oraz jednostanowiskowy garaż. Na poddaszu znajdują się trzy sypialnie oraz łazienka. Projekt dostępny w wersji bez garażu - Rea III.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu ścianki lekkie. Strop gęstożebrowy z elementami żelbetowymi.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Tomasz Flak

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 190 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 343 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.