Rzuty

Planeta II
Rzut parter
Planeta II
Rzut poddasze
Planeta II
Rzut działki

Elewacje

Planeta II
Elewacja przód
Planeta II
Elewacja boczna
Planeta II
Elewacja boczna
Planeta II
Elewacja tył

Przekroje

Planeta II
Przekroje

Opis

Niewielki i przytulny projekt domu Planeta II jest idealny dla rodziny 4-5-osobowej. Projekt Planeta II to dom z poddaszem użytkowym, o prostej konstrukcji, z garażem dwustanowiskowym. Na parterze zlokalizowano jednoprzestrzenną część dzienną(kuchnia ze spiżarnią, jadalnia i pokój dzienny), gabinet, wc z prysznicem i duże pomieszczenie gospodarcze. Istnieje możliwość wydzielenia kuchni. Na poddaszu znajdują się trzy sypialnie, łazienka oraz suszarnia. Projekt dostępny w wersji z garażem jednostanowiskowym - Planeta I oraz w wersji bez garażu - Planeta III.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z betonu komórkowego posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Tomasz Flak

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 240 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 421 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.