Rzuty

Planeta I
Rzut parter
Planeta I
Rzut poddasze
Planeta I
Rzut działki

Elewacje

Planeta I
Elewacja przód
Planeta I
Elewacja boczna
Planeta I
Elewacja boczna
Planeta I
Elewacja tył

Przekroje

Planeta I
Przekroje

Opis

Projekt domu Planeta I łączy walory estetyczne, funkcjonalne i ekonomiczne. Projekt Planeta I to niewielki dom z dachem dwuspadowym, o prostej konstrukcji, przeznaczony dla 4-5 osobowej rodziny. Na poddaszu użytkowym domu Planeta I zaprojektowano funkcjonalne i bardzo ustawne pomieszczenia, które sprostają oczekiwaniom wszystkich domowników. Na parterze zlokalizowano jednoprzestrzenną część dzienną (kuchnia ze spiżarnią, jadalnia i pokój dzienny), gabinet, wc z prysznicem i duże pomieszczenie gospodarcze. Istnieje możliwość wydzielenia kuchni. Na poddaszu znajdują się trzy sypialnie, schowek i łazienka. Projekt dostępny w wersji z garażem dwustanowiskowym - Planeta II oraz w wersji bez garażu - Planeta III.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z betonu komórkowego posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno–piaskowych. Strop gęstożebrowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Tomasz Flak

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 213 000 zł 151 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 362 000 zł 243 000 zł tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.