Rzuty

Perseusz
Rzut parter
Perseusz
Rzut poddasze
Perseusz
Rzut działki

Elewacje

Perseusz
Elewacja przód
Perseusz
Elewacja boczna
Perseusz
Elewacja boczna
Perseusz
Elewacja tył

Przekroje

Perseusz
Przekroje

Opis

Projekt domu Perseusz to dom z użytkowym poddaszem, zaprojektowany z myślą o 4-5-osobowej rodzinie. Na parterze domu Perseusz znajduje się przestronny pokój dzienny połączony z jadalnią oraz częściowo zamkniętą kuchnią, łazienka, pokój gościnny/gabinet. Pomieszczenie gospodarcze oraz jednostanowiskowy garaż dostępne są z hallu. Na poddaszu zaprojektowano trzy pokoje, łazienkę oraz strych, który można zaadaptować na dodatkowy pokój. Projekt dostępny w wersji bez garażu - Perseusz III oraz z garażem dwustanowiskowym - Perseusz II. Projekt może być wykorzystany do zabudowy bliźniaczej.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu g-k. Strop gęstożebrowy z elementami żelbetowymi.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika i okładziną klinkierową. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz
Aldona Dymus

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 210 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 398 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.