Rzuty

Penelopa III
Rzut parter
Penelopa III
Rzut piętro
Penelopa III
Rzut działki

Elewacje

Penelopa III
Elewacja przód
Penelopa III
Elewacja boczna
Penelopa III
Elewacja boczna
Penelopa III
Elewacja tył

Przekroje

Penelopa III
Przekroje

Opis

Nowoczesny dom jednopiętrowy Penelopa III spełni oczekiwania dość licznej rodziny, ceniącej komfort i wygodę. Ciekawy układ funkcjonalny sprawia, że projekt domu Penelopa III jest atrakcyjną propozycją dla inwestorów skoncentrowanych na budowie domu z jednostanowiskowym garażem. Na parterze znajduje się pokój dzienny z bezpośrednim wyjściem na ogród, przestrzennie połączony z jadalnią, częściowo otwarta kuchnia, łazienka, pokój gościnny oraz dwie sypialnie. Garaż jednostanowiskowy jest dostępny przez pomieszczenie gospodarcze. Na piętrze znajdują się trzy pokoje, łazienka oraz dwa duże tarasy.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków silikatowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop żelbetowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, okładziną drewnianą oraz okładziną z piaskowca. Pokrycie dachu – gont bitumiczny.

Autor

Małgorzata Dracz
Tomasz Flak

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 247 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 490 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.