Rzuty

Pasat
Rzut parter
Pasat
Rzut poddasze
Pasat
Rzut działki

Elewacje

Pasat
Elewacja przód
Pasat
Elewacja boczna
Pasat
Elewacja boczna
Pasat
Elewacja tył

Przekroje

Pasat
Przekroje

Opis

Nowoczesna forma i ciekawa bryła domu Pasat zainteresuje członków 4-5-osobowej rodziny, ceniącej wygodny styl życia. Projekt domu Pasat z użytkowym poddaszem posiada ciekawy układ funkcjonalny. Parter podzielono na część gospodarczą z garażem, dużą kotłownią i spiżarnią oraz część wypoczynkową z obszernym salonem, kuchnią i jadalnią otwartą na salon. Istnieje możliwość oddzielenia jadalni lekką ścianką parawanową. Duża kuchnia może być odgrodzona drzwiami przesuwnymi lub otwarta na jadalnię. Na poddaszu zaprojektowano trzy sypialnie oraz obszerną łazienkę. Największa sypialnia może mieć wydzielone miejsce do pracy lub garderobę.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne trójwarstwowe z bloczków wapienno-piaskowych posadowione na betonowych fundamentach. Warstwa wykończeniowa z cegły pełnej. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop żelbetowy, monolityczny.

Wykończenie

Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Bartłomiej Chomicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 243 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 497 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.