Rzuty

Panama II
Rzut parter
Panama II
Rzut działki

Elewacje

Panama II
Elewacja przód
Panama II
Elewacja boczna
Panama II
Elewacja boczna
Panama II
Elewacja tył

Przekroje

Opis

Panama II to projekt domu parterowego, który idealnie wkomponuje się na wąskiej działce. Uwagę przykuwa ciekawa elewacja wykonana z okładziny kamiennej i drewnianej oraz szeroko zadaszony taras z zewnętrznym kominkiem. Część dzienna to przestronny salon połączony z jadalnią oraz częściowo oddzielona kuchnia, uzupełniona o praktyczną spiżarnię, w której można ukryć drobne sprzęty kuchenne. Osobna toaleta w hallu dopełnia całości. Część prywatna mieszkańców to duża łazienka, dwie sypialnie oraz komfortowy moduł dla rodziców, na który składa się sypialnia, garderoba i łazienka. Z przestronnego wiatrołapu prowadzi wejście do pomieszczenia gospodarczego. Projekt jest dostępny również w wersji z garażem dwustanowiskowym - Panama.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków gazobetonowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną kamienną i drewnianą. Pokrycie dachu - blacha.

Autor

Marcin Abramowicz
Jagoda Gruca
Marta Zaperty-Adamek

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.