Rzuty

Olga
Rzut parter
Olga
Rzut działki

Elewacje

Olga
Elewacja przód
Olga
Elewacja boczna
Olga
Elewacja boczna
Olga
Elewacja tył

Przekroje

Opis

Olga to piękny i nowoczesny dom parterowy, który zapewni wyjątkowy komfort i przestrzeń dla 4-6-osobowej rodziny. Strefa wypoczynkowa została zaprojektowana we frontowej części budynku, dlatego projekt ten jest idealny na działkę z wjazdem od południa. Salon z centralnie umieszczonym kominkiem wraz z jadalnią i kuchnią tworzą dużą, otwartą przestrzeń. Liczne przeszklenia pięknie doświetlają wnętrze i zapewniają widok na taras oraz ogród. W lewym skrzydle domu zaprojektowano moduł rodziców, na który składa się sypialnia wraz z garderobą i łazienką. Prawe skrzydło to trzy sypialnie oraz łazienka. Uzupełnieniem tego projektu jest pomieszczenie gospodarcze.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków gazobetonowych, ściany wewnętrzne parteru z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Strop - stropodach płaski.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym, płytkami klinkierowymi oraz okładziną drewnianą. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Tomasz Flak
Katarzyna Widurska

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.