Rzuty

Neo
Rzut parter
Neo
Rzut poddasze
Neo
Rzut działki

Elewacje

Neo
Elewacja przód
Neo
Elewacja boczna
Neo
Elewacja boczna
Neo
Elewacja tył

Przekroje

Neo
Przekroje

Opis

Atrakcyjny i komfortowy projekt domu Neo jest idealnym rozwiązaniem dla rodziny 4-6-osobowej. Ciekawie zaprojektowane poddasze użytkowe domu Neo sprawia, że projekt ten z pewnością zaspokoi potrzeby wszystkich jego domowników. Na poddaszu znajdują się trzy pokoje oraz przestronna łazienka z pralnią. Na parterze znajduje się pokój dzienny połączony z jadalnią, częściowo otwarta kuchnia, toaleta oraz gabinet. Centralnie usytuowany kominek pozwala na wykonanie ogrzewania kominkowego. Przy jednostanowiskowym garażu znajduje się pomieszczenie gospodarcze.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy z elementami żelbetowymi.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Tomasz Flak

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 211 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 400 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.