Rzuty

Montana II
Rzut parter
Montana II
Rzut działki

Elewacje

Montana II
Elewacja przód
Montana II
Elewacja boczna
Montana II
Elewacja boczna
Montana II
Elewacja tył

Przekroje

Opis

Montana II jest projektem nowoczesnego domu parterowego z płaskim dachem. Duży, zadaszony taras z dwustronnym kominkiem zachęca do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Do wnętrza domu prowadzi przestronny wiatrołap, z miejscem na zabudowaną szafę. Strefa dzienna to salon połączony z jadalnią i kuchnią, powiększoną o spiżarnię. W hallu prowadzącym do dalszej części domu zaprojektowano toaletę dla gości. W strefie prywatnej zaprojektowano łazienkę, pralnię, dwie sypialnie oraz moduł dla rodziców (sypialnia, garderoba i łazienka). Bezpośrednio z wiatrołapu prowadzi wejście do dwustanowiskowego garażu, a następnie do pomieszczenia gospodarczego. Projekt jest dostępny z innym układem funkcjonalnym - Montana.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków gazobetonowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych lub gazobetonowych. Stropdach żelbetowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną drewnianą. Pokrycie dachu papą termozgrzewalną.

Autor

Marcin Abramowicz
Marta Zaperty-Adamek

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.