Rzuty

Lima
Rzut parter
Lima
Rzut działki

Elewacje

Lima
Elewacja przód
Lima
Elewacja boczna
Lima
Elewacja boczna
Lima
Elewacja tył

Przekroje

Opis

Lima jest nowoczesnym domem parterowym przeznaczonym dla 4-5-osobowej rodziny. Strefa dzienna to jasna, otwarta przestrzeń, na którą składa się pokój dzienny połączony z jadalnią oraz otwarta kuchnia uzupełniona o przydatną spiżarnię, w której łatwo można schować drobne sprzęty gospodarcze. W strefie nocnej zaprojektowano trzy sypialnie, z czego jedna posiada własną garderobę i łazienkę. Dodatkowo do dyspozycji domowników jest pralnia i duża, wspólna łazienka. Z przestronnego wiatrołapu, który posiada wydzielone miejsce na dużą szafę, prowadzi wejście do dwustanowiskowego garażu, a następnie do pomieszczenia gospodarczego.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków gazobetonowych, ściany wewnętrzne parteru z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną drewnianą. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Tomasz Flak
Katarzyna Płaczek

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.