Rzuty

Leoni
Rzut parter
Leoni
Rzut działki

Elewacje

Leoni
Elewacja przód
Leoni
Elewacja boczna
Leoni
Elewacja boczna
Leoni
Elewacja tył

Przekroje

Opis

Leoni jest projektem nowoczesnego, parterowego domu, który sprosta wymaganiom dużej rodziny. Dom idealnie nadaje się na działkę z wjazdem od południa. Umiejscowienie salonu z jadalnią oraz kuchni we frontowej części budynku sprawi, że strefa wypoczynkowa będzie pięknie doświetlona i słoneczna. Dużym atutem tego projektu jest dwustronny kominek, z którego możemy korzystać w salonie oraz na częściowo zadaszonym tarasie. W lewym skrzydle domu zaprojektowano moduł rodziców, na który składa się sypialnia wraz z garderobą i łazienką. Prawe skrzydło to trzy sypialnie oraz łazienka. Uzupełnieniem tego projektu jest pomieszczenie gospodarcze, które posiada niezależne wyjście na zewnątrz budynku. Projekt jest również dostępny z innym układem funkcjonalnym i garażem dwustanowiskowym - Lili.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków gazobetonowych, ściany wewnętrzne parteru z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Strop drewniany.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym, płytkami klinkierowymi oraz okładziną drewnianą. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Tomasz Flak
Katarzyna Widurska

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.