Rzuty

Laila
Rzut parter
Laila
Rzut poddasze
Laila
Rzut działki

Elewacje

Laila
Elewacja przód
Laila
Elewacja boczna
Laila
Elewacja boczna
Laila
Elewacja tył

Przekroje

Opis

Projekt domu Laila to propozycja dla 4-6-osobowej rodziny, poszukującej niewielkiego domu z prostym, dwuspadowym dachem i garażem jednostanowiskowym. Na parterze zaplanowano strefę dzienną, w której salon wraz z jadalnią i kuchnią tworzą dużą i otwartą przestrzeń. Centralnie umieszczony kominek można użytkować zarówno w salonie jak i na częściowo zadaszonym tarasie. Uzupełnieniem jest łazienka zlokalizowana w hallu oraz dodatkowy pokój mogący pełnić funkcję gabinetu. Bezpośrednio z wiatrołapu jest przejście do pomieszczenia gospodarczego, a następnie do garażu. Poddasze to strefa nocna, w której zaprojektowano dwie bliźniacze sypialnie z wyjściem na wspólny balkon oraz trzecią, największą sypialnię z własną garderobą. Dodatkowo do dyspozycji domowników jest duża, wspólna łazienka. Projekt jest rownież dostępny z innym umiejscowieniem garażu - Galia.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków gazobetonowych, ściany wewnętrzne parteru z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną drewnianą i klinkierową. Pokrycie dachu blachą.

Autor

Tomasz Flak
Katarzyna Płaczek

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.