Rzuty

Kornel
Rzut parter
Kornel
Rzut piętro
Kornel
Rzut działki

Elewacje

Kornel
Elewacja przód
Kornel
Elewacja boczna
Kornel
Elewacja boczna
Kornel
Elewacja tył

Przekroje

Opis

Kornel to projekt pięknego i reprezentacyjnego domu piętrowego, który spełni oczekiwania 4-5-osobowej rodziny. Parter domu to duża, otwarta przestrzeń, którą tworzy salon z jadalnią oraz kuchnia. Obok kuchni znajduje się praktyczna spiżarnia. Do dyspozycji domowników oraz gości zaprojektowano niewielką łazienkę. Uzupełnieniem tej strefy jest dodatkowy pokój, który można przeznaczyć na gabinet lub sypialnię. Strefa prywatna została zlokalizowana na piętrze budynku i składa się na nią moduł rodziców (sypialnia, garderoba i łazienka) oraz dwie duże i ustawne sypialnie. Dodatkowo zaprojektowano łazienkę i pralnię. Strefa gospodarcza to duży, dwustanowiskowy garaż, do którego wejdziemy z wiatrołapu oraz pomieszczenie gospodarcze, które posiada wyjście na ogród.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków gazobetonowych, ściany wewnętrzne parteru z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną drewnianą. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz
Marta Zaperty-Adamek

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.