Rzuty

Jeżyna II
Rzut parter
Jeżyna II
Rzut poddasza
Jeżyna II
Rzut działki

Elewacje

Jeżyna II
Elewacja przód
Jeżyna II
Elewacja boczna
Jeżyna II
Elewacja boczna
Jeżyna II
Elewacja tył

Przekroje

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Jeżyna II to dom parterowy z poddaszem nieużytkowym, które można w ramach adaptacji przystosować do funkcji mieszkalnej. Na parterze zaprojektowano otwartą strefę dzienną, gdzie salon łączy się płynnie z jadalnią i kuchnią. Pomieszczenia uzupełniające to spiżarnia, nieduża łazienka, kotłownia i dwustanowiskowy garaż. W części prywatnej domowników architekci zaproponowali wspólną łazienkę i trzy sypialnie (przy czym największa ma wyjście na taras, własną garderobę i łazienkę). Klatkę schodową prowadzącą na poddasze można oddzielić drzwiami. Nieużytkowe poddasze można wykorzystać jako schowek na nieużywane rzeczy lub zaadaptować na cele mieszkalne, uzyskując w ten sposób trzy dodatkowe pokoje. Projekt dostępny jest w wersji bez strychu - Jeżyna, z dachem dwuspadowym - Kalina i Kalina II, a także w wersji o większej powierzchni użytkowej - Jeżyna III.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop żelbetowy monolityczny.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną klinkierową i drewnianą. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Marcin Abramowicz
Marta Zaperty-Adamek

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 317 000 zł 237 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 531 000 zł 386 000 zł 367 000 zł
Elementy zewnętrzne 31 000 zł 21 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.