Rzuty

Hermes III
Rzut parter
Hermes III
Rzut poddasze
Hermes III
Rzut działki

Elewacje

Hermes III
Elewacja przód
Hermes III
Elewacja boczna
Hermes III
Elewacja boczna
Hermes III
Elewacja tył

Przekroje

Hermes III
Przekroje

Opis

Projekt domu Hermes III bez garażu to propozycja dla osób skoncentrowanych na budowie komfortowego domu z poddaszem użytkowym. Układ funkcjonalny projektu Hermes III został zaprojektowany w taki sposób , by zaspokoić oczekiwania 4-5-osobowej rodziny. Na parterze znajduje się kuchnia ze spiżarnią, jadalnia, obszerny salon, gabinet, łazienka oraz pomieszczenie gospodarcze. Na poddaszu znajdują się trzy sypialnie z ogólnodostępną łazienką. Projekt dostępny w wersji z garażem jednostanowiskowym - Hermes oraz z garażem dwustanowiskowym - Hermes II.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych docieplonych styropianem, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop żelbetowy monolityczny.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 210 000 zł 144 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 325 000 zł 217 000 zł tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.