Rzuty

Hermes II
Rzut parter
Hermes II
Rzut poddasze
Hermes II
Rzut działki

Elewacje

Hermes II
Elewacja przód
Hermes II
Elewacja boczna
Hermes II
Elewacja boczna
Hermes II
Elewacja tył

Przekroje

Hermes II
Przekroje

Opis

Funkcjonalny projekt domu Hermes II z dwustanowiskowym garażem, idealnie nadaje się dla rodziny 4-5-osobowej. Hermes II to propozycja dla tych, którzy planują budowę domu z użytkowym poddaszem i dachem dwuspadowym. Na parterze znajduje się kuchnia ze spiżarnią, jadalnia, obszerny salon, gabinet, łazienka, pomieszczenie gospodarcze oraz garaż. Na poddaszu znajdują się trzy sypialnie z ogólnodostępną łazienką oraz strych, który można zaadaptować na dodatkowy pokój. Projekt dostępny w wersji z garażem jednostanowiskowym - Hermes oraz w wersji bez garażu - Hermes III.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych docieplonych styropianem, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop żelbetowy/gęstożebrowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 259 000 zł 177 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 425 000 zł 282 000 zł tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.