Rzuty

Gemini I
Rzut parter
Gemini I
Rzut poddasze
Gemini I
Rzut działki

Elewacje

Gemini I
Elewacja przód
Gemini I
Elewacja boczna
Gemini I
Elewacja boczna
Gemini I
Elewacja tył

Przekroje

Gemini I
Przekroje

Opis

Gemini I to dom o tradycyjnej bryle z dachem dwuspadowym, który sprosta oczekiwaniom rodziny 4-5-osobowej. Projekt domu Gemini I zadowoli inwestorów poszukujących funkcjonalnego domu z poddaszem użytkowym. Na parterze znajduje się pokój dzienny połączony funkcjonalnie z jadalnia i hallem. Kuchnia jest wydzielona, połączona z hallem i jadalnią. Oprócz niezbędnych pomieszczeń takich jak WC, pomieszczenie gospodarcze z kotłem grzewczym i spiżarką, zlokalizowano na parterze również dodatkowy pokój, służący domownikom jako gabinet lub pokój gościnny. Przestrzeń poddasza została podzielona w prosty i ekonomiczny sposób na trzy sypialnie i łazienkę. Projekt dostępny w wersji z garażem dwustanowiskowym - Gemini II.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z betonu komórkowego posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Iwona Flak

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 249 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 412 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.