Rzuty

Ganikus
Rzut parter
Ganikus
Rzut poddasze
Ganikus
Rzut działki

Elewacje

Ganikus
Elewacja przód
Ganikus
Elewacja boczna
Ganikus
Elewacja boczna
Ganikus
Elewacja tył

Przekroje

Opis

Projekt domu Ganikus został zaprojektowany z myślą o licznej rodzinie, która w życiu codziennym szczególnie ceni wygodę i komfort. Dom Ganikus przeznaczony jest dla 4-6-osobowej rodziny. Na poziomie parteru zaprojektowano przestronny pokój dzienny, kuchnię z jadalnią, spiżarnię, toaletę, pokój gościnny/gabinet, pomieszczenie gospodarcze i garaż jednostanowiskowy. Zarówno z jadalni, jak i pokoju dziennego mamy zaprojektowane bezpośrednie wyjścia na taras i do ogrodu. Na poddaszu znajdują się dwa pokoje, sypialnia połączona z garderobą, łazienka oraz strych, który można zaadaptować na dodatkowy pokój. Dwuspadowy dach sprawia, że pomieszczenia na poddaszu są bardzo wygodne i ustawne. Projekt dostępny w wersji bez garażu - Ganikus III oraz z garażem dwustanowiskowym - Ganikus II. Projekt może być wykorzystany do zabudowy bliźniaczej.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu g-k. Strop gęstożebrowy z elementami żelbetowymi.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną klinkierową. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.