Rzuty

Galia
Rzut parter
Galia
Rzut poddasze
Galia
Rzut działki

Elewacje

Galia
Elewacja przód
Galia
Elewacja boczna
Galia
Elewacja boczna
Galia
Elewacja tył

Przekroje

Opis

Galia to klasyczny dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym i dwuspadowym dachem przeznaczony dla 4-6-osobowej rodziny. Na parterze znajduje się pokój dzienny z wyjściem na ogród, połączony z kuchnią i jadalnią. Dodatkowo do dyspozycji mamy łazienkę oraz pokój z własną garderobą. Jednostanowiskowy garaż i pomieszczenie gospodarcze dostępne są z wiatrołapu. W przestronnym hallu zaprojektowano schody na poddasze, na którym zaprojektowano trzy wygodne sypialnie oraz ogólnodostępną łazienkę. Projekt jest rownież dostępny z innym umiejscowieniem garażu - Laila.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków gazobetonowych, ściany wewnętrzne parteru z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okadziną klinkierową i drewnianą. Pokrycie dachu blachą.

Autor

Tomasz Flak
Katarzyna Płaczek

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.