Rzuty

Gaja II
Rzut parter
Gaja II
Rzut poddasze
Gaja II
Rzut działki

Elewacje

Gaja II
Elewacja przód
Gaja II
Elewacja boczna
Gaja II
Elewacja boczna
Gaja II
Elewacja tył

Przekroje

Gaja II
Przekroje

Opis

Jeśli poszukują Państwo komfortowego domu z poddaszem użytkowym, który sprosta oczekiwaniom 4-5-osobowej rodziny, projekt domu Gaja II będzie propozycją w sam raz dla Państwa. Niepodpiwniczony projekt Gaja II jest domem o tradycyjnej, ciekawej bryle. Na parterze znajduje się część dzienna z obszernym salonem połączonym poprzez jadalnię z kuchnią, sypialnia rodziców oraz pomieszczenie gospodarcze i garaż. Na poddaszu znajdują się dwie sypialnie, ogólnodostępna łazienka i garderoba oraz strych, który można zaadaptować na dodatkowy pokój lub gabinet.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z betonu komórkowego posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 237 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 388 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.