Rzuty

Atlanta III
Rzut parter
Atlanta III
Rzut poddasze
Atlanta III
Rzut działki

Elewacje

Atlanta III
Elewacja przód
Atlanta III
Elewacja boczna
Atlanta III
Elewacja boczna
Atlanta III
Elewacja tył

Przekroje

Atlanta III
Przekroje

Opis

Projekt domu Atlanta III powstał z myślą o 4-5 osobowej rodzinie, zaskakuje ciekawą, choć prostą bryłą i funkcjonalnym wnętrzem. Na parterze znajduje się przestronny pokój dzienny połączony z jadalnią i kuchnią, pokój gościnny/gabinet, łazienka oraz pomieszczenie gospodarcze. Zaletą tego domu jest przestronne, bardzo ustawne użytkowe poddasze, są tam trzy pokoje oraz łazienka. Projekt dostępny w wersji z garażem jednostanowiskowym - Atlanta, dwustanowiskowym - Atlanta II oraz w wersjach z inną aranżacją parteru i poddasza: z garażem jednostanowiskowym - Atlanta Nowa, z garażem dwustanowiskowym - Atlanta Nowa II oraz bez garażu - Atlanta Nowa III.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu g-k. Strop gęstożebrowy z elementami żelbetowymi.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Marcin Abramowicz
Aldona Dymus

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 160 000 zł 110 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 315 000 zł 206 000 zł tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.